Skip to Content

Home / Archive by Category "Krása"

Category Archives: Krása

Estetická medicína pomáhá ženám ke kráse!

Neberte na lehkou váhu to, jak vypadáte. Pokud se ve svém těle necítíte dobře nebo se chcete cítit lépe, klidně využijte estetickou medicínu. Není na tom nic špatného. Možná nemáte Continue Reading »

Už jste někdy vyzkoušeli tuhý mýdlový šampon?

Pokud si pozorněji přečtete složení běžných šamponů na vlasy, zjistíte, že se ve většině případů jedná o produkty plné chemie. Nejedná se samozřejmě pouze o šampony, ale také o další Continue Reading »

Ono se řekne holit se, ale jak?

Už od samého počátku trendu holení se, se toto téma u žen stalo často probíraným a diskutovaným. Možná, že se pánské části populace zdá, že na tom nic není, prostě Continue Reading »

Jak vypadat dobře i bez nalíčení

Ne každá žena se líčí. Některá proto, že jí to nedovolují zdravotní důvody, například přecitlivělá pleť, jiná kvůli nedostatku času, další z přesvědčení, že je lepší zůstat přirozená a nenasazovat si Continue Reading »

To je ale nádherný zadek!

Oblý zadeček je dnes v módě, stačí se podívat na navštěvovanost stránek Kim Kardashian, Beyoncé nebo Jennifer Lopez. Kdo by netoužil dokonalé polokouli dramaticky narušující linii zad. Cvičení je samozřejmě základ. Continue Reading »

Slepice snášejí krásné vlasy

Mezi ženami je, bohužel, jen málo šťastných výjimek, které jsou spokojeny se svou vlasovou pokrývkou. Dostaly do vínku hustou, zářivou hřívu, za níž, když jdou po ulici, se otočí snad Continue Reading »

Darujte své milované pravé perly

Chtěli byste svou milovanou obdarovat něčím skutečně speciálním? Něčím, co jí vyrazí dech, a co ji přesvědčí o tom, že pro ni chcete skutečně jen to nejlepší? Šperky z pravých Continue Reading »

Hubnutí bez potíží

Sotva vás, nejste-li tedy extrémně mladí, izolovaní od společnosti, hluší a slepí a podobně, nikdy v životě nepotkala nějaká ta reklama na nějaký přípravek, po kterém se zaručeně, snadno a Continue Reading »

Dvě cesty a jeden cíl

Dvě cesty a jeden cíl

To, že se říká, že lidé mají dvě tváře, je v podstatě každému ihned jasné, co se za tím skrývá. Ale dvě cesty a ještě k tomu jeden cíl? To Continue Reading »