Skip to Content

Home / Archive by Category "Ekonomika"

Category Archives: Ekonomika

Vyberte si správnou hypotéku

Vyberte si správnou hypotéku

Bydlení snů Ceny nemovitostí dost stoupají, přičemž ještě k tomu do budoucna to nevypadá o dost lépe. U malých lidí je to problém, protože dokončili školu, teď třeba pár let Continue Reading »

Nobelova cena za ekonomii 2016

Dva ekonomové, oba působící v USA. Jeden Brit, Oliver Hart, a jeden Fin, Bengt Holmström. Prestižní cenu dostali za společnou studii k teorii kontaktu, na které pracovali několik dlouhých měsíců v americkém výzkumném Continue Reading »

Nebankovní pomoc podnikatelům

K tomu, aby mohla jakákoliv firma řádně fungovat, jsou naprosto logicky zapotřebí peníze. Pokud tyto v dotyčné firmě jsou, může tato správně fungovat, a pokud chybí, je zle. A aby Continue Reading »

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele

Když se firmě nedaří, nezbývá nejednou nic jiného, než do ní investovat nějaké peníze, aby se vzpamatovala a aby se skoncovalo se všemi problémy, jež se v ní dokázaly nahromadit. Ovšem Continue Reading »

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Když se člověk rozhodne, že si vezme půjčku, znamená to, že se mu nedostává a bez cizí pomoci ani nebude dostávat tolika peněz, kolik by jich jenom bylo v daném údobí Continue Reading »

Žadatel o úvěr

Žadatel o úvěr

Možná že i vy znáte tu situaci, kdy přijdete do banky a předem počítáte s tím, že vám bude daný úvěr dán, takže jdete na jistotu. Poté ale zjistíte, že vám Continue Reading »

Školní úraz

Až opět skončí léto, naše ratolesti se zase vrátí do školních lavic. Bohužel ani přes veškerou péči není možné děti uhlídat od úrazů. S úrazy je možné setkat se jak Continue Reading »

Při výběru úvěru je na místě ostražitost

Při výběru úvěru je na místě ostražitost

Vybíráte půjčku? V tom případě byste si svou volbu měli dobře propočítat. Mít při výběru té pravé hypotéky po ruce kalkulačku je zárukou úspěchu. Minimálně se tak příliš nespálíte. Ovšem pokud nejsou Continue Reading »

Jde to i bez zbytečných poplatků

Jde to i bez zbytečných poplatků

Mnoho klientů váhá, zda využít služeb některého nebankovního poskytovatele hypoték a dalších finančních produktů. Příčinou tohoto dlouhého rozhodování může být i to, že je mezi lidmi stále málo informací, jak Continue Reading »

Není záznam jako záznam

Není záznam jako záznam

Jestliže právě vy intenzivně pátráte po nebankovní hypotéce bez registru, pak jistě máte nějaké potíže právě se záznamem v registru. Ale nebojte se, zdaleka nejste jediní! Potíže s registry, ať už jde Continue Reading »