Skip to Content

Home / Archive by Category "Domov"

Category Archives: Domov

Pro milovníky přírody

Už máte plné zuby veškerého ruchu velkoměsta a rádi byste si pořídili svůj vlastní dům, který by byl umístěn na krásném a tichém místě? Jistě, kdo by nechtěl bydlet v nádherném Continue Reading »

Dotáhneme váš sen k dokonalosti

Pokud jste právě dostavěli váš vysněný https://www.prozeny.cz/clanek/muj-vysneny-princ-kulhal-a-mel-ples-24202 dům, jistě nesložíte ruce do klína a budete pokračovat s venkovními úpravami, které budou také vyžadovat spoustu energie a vynaložení dalších prostředků, jichž Continue Reading »

Dlažba do garáže

Dlažba do garáže

Jestli je něco, co je skutečně důležité, pokud řešíte https://rungo.idnes.cz/ankety.aspx%3Fidanketa%3DA20170209_mao_993 bydlení, pak je to obecně skladba podlahy. Existuje hned několik druhů podlah, které můžete vzít v úvahu, pokud zrovna přemýšlíte Continue Reading »

Dobrá rada nad zlato

Dobrá rada nad zlato

Obrátit se na nejbližšího elektrikáře v okolí? To může být dobrá volba, ale také nemusí! Pokud chcete opravdu dobrou radu, vsaďte na prověřenou kvalitu a profesionalitu! Služby elektrikář zruč nad Continue Reading »

Vaše proměna domova může pomoci i ostatním

Moderní doba s sebou nese mnoho různorodých nápadů, které mohou vám všem posloužit jako nástroj k seberealizaci. Jakmile tyto možnosti vyhledáte a vyberete si tu nejvhodnější ze všech, získáte díky Continue Reading »

Kde jenom vzít peníze?

Kde jenom vzít peníze?

Dnešní svět funguje jinak než za dávných dob. Dnes už dost dobře nejde utrhnout někde nějaký plod nebo si ulovit nějakého živého tvora, máme-li hlad, nelze se odívat do kůže Continue Reading »

Vhodné schodiště se najde i do užšího prostoru

Vhodné schodiště se najde i do užšího prostoru

Pokud je interiér prostorově mírně omezený, a přesto je nezbytná realizace schodiště, pak mohou tento problém vyřešit točité schody nebo vřetenové schodiště.Tyto druhy patří mezi takzvaná křivočará schodiště. o   Nemusejí Continue Reading »

Měla by být ložnice „negativní zónou“?

Měla by být ložnice „negativní zónou“?

Možná že jste se někdy zamýšleli nad otázkou, co je to vlastně taková negativní zóna v dnešní době. Negativní zónou totiž může být kterákoliv místnost, kde se nenachází televize, rádio, Continue Reading »

Bydlet sám nebo s někým

Bydlet sám nebo s někým

Chystáte se na vysokou školu do jiného města a nechcete dojíždět. Budete potřebovat shánět bydlení. Nebo jste už dostudovali, ale zatím koupi vlastního bytu neplánujete, ale chcete se osamostatnit – Continue Reading »

Spolehlivá ochrana před sluncem

Spolehlivá ochrana před sluncem

Sluneční paprsky obvykle vítáme, zvláště po dlouhé zimě, ale často mohou fungovat jako obtěžující prvek, hlavně, když se chceme dívat na televizi nebo chceme usnout. Proto existuje různá stínící Continue Reading »