Skip to Content

Home / Archive by Category "Domov"

Category Archives: Domov

Co se pokládá za kýč v bytě?

I když je na každém z vás, jak se rozhodne svůj dům nebo byt zařídit a co do něho umístit, abyste se cítili opravdu jako doma, najdou se různé předměty Continue Reading »

Vaše oblíbené kousky domova

Když si doma oblíbíte konkrétní místo Může se to stát zcela náhodou, ale může se jednat také o cíl Vašeho snažení. Protože existují lidé, kteří se vyznačují tendencí lnou k určitým Continue Reading »

Rady jak si zútulnit bydlení

S prvními slunečními paprsky po zimě máme většinou všichni tendence něco ve svém bytě nebo domě změnit, nemusíte se rovnou stěhovat, ale pokud se Vám něco na Vašem dosavadním nelíbí, Continue Reading »

Pro milovníky přírody

Už máte plné zuby veškerého ruchu velkoměsta a rádi byste si pořídili svůj vlastní dům, který by byl umístěn na krásném a tichém místě? Jistě, kdo by nechtěl bydlet v Continue Reading »

Mám ho v každé místnosti

Každý z nás má doma, alespoň jednoho, sluhu.Pokud si momentálně ťukáte na čelo, chvíli s tím počkejte. Zkusím to doplnit. Každý z nás má doma, alespoň jednoho němého, sluhu. Už Continue Reading »

Bydlet ve městě nebo na vesnici

Rozhodli jste se, že si pořídíte konečně vlastní bydlení – domek, větší či menší byt. Nyní řešíte otázku, zda chcete bydlet spíše ve městě, nebo byste se raději odstěhovali na Continue Reading »

Bydlet sám nebo s někým

Chystáte se na vysokou školu do jiného města a nechcete dojíždět. Budete potřebovat shánět bydlení. Nebo jste už dostudovali, ale zatím koupi vlastního bytu neplánujete, ale chcete se osamostatnit – Continue Reading »

Všude dobře, doma nejlépe

Chystáte se na dovolenou do vaší vysněné země, nebo už jste tam dokonce odjeli a užíváte si ji plnými doušky. Pracujete či studujete dlouhodobě v zahraničí, ne nutně na druhé Continue Reading »

Dotáhneme váš sen k dokonalosti

Pokud jste právě dostavěli váš vysněný https://www.prozeny.cz/clanek/muj-vysneny-princ-kulhal-a-mel-ples-24202 dům, jistě nesložíte ruce do klína a budete pokračovat s venkovními úpravami, které budou také vyžadovat spoustu energie a vynaložení dalších prostředků, jichž Continue Reading »

Dlažba do garáže

Jestli je něco, co je skutečně důležité, pokud řešíte https://rungo.idnes.cz/ankety.aspx%3Fidanketa%3DA20170209_mao_993 bydlení, pak je to obecně skladba podlahy. Existuje hned několik druhů podlah, které můžete vzít v úvahu, pokud zrovna přemýšlíte Continue Reading »