Skip to Content

Home / Archive by Category "Ženy"

Category Archives: Ženy

Být svá

Člověku z toho jde někdy hlava kolem. Sledovat všechny aktuální trendy, co se nosí a nenosí, jak se líčí a nelíčí, jaká barva letos vládne vánocům a jaru a létu, jak Continue Reading »

Vyberte si to, s čím budete spokojeni

Spokojenost je jedna z hlavních zásad pro šťastný život každého člověka, a proto by se mělo na tento pocit obzvlášť dbát.Tento pocit vede k nejen ke šťastnému životu, ale také Continue Reading »

Úspěšní i bez nadité peněženky

Mnoho mužů měří svou úspěšnost podle toho, jak jsou úspěšní v práci, jak hodně vydělávají a světe div se, dokonce jak vypadají. Inu rozhodně nejen ženy se až příliš Continue Reading »

Hygiena tak akorát

Jsou zdravotní problémy, které znají jen muži a ženy o nich vědí jen z vyprávění. A jsou zdravotní problémy, které zase znají jen ženy a muži o nich také moc Continue Reading »

Jak se cítit jako sexuální bohyně

Většina žen má, nejen co se týká sexu, sebevědomí nízké, slyšíme kolem sebe pořád dokola, jsem moc tlustá, mám silná stehna, malá či velká ňadra a mohli bychom tímto výčtem Continue Reading »

Ženské proměny nálad

Také jste často nepředvídatelná jako aprílové počasí? Někdy máte náladu jen tak sama od sebe a jindy byste se zase nejraději vůbec neviděla a zalezla pod peřinu? Kolikrát si říkáme, Continue Reading »

Nepodceňujte příliš bolestivou menstruaci

Když přijde každý měsíc pravidelné krvácení, není snad žena, která by si něco takového užívala. Mnohé z nás trpí změnou nálad od plačtivosti až k vznětlivosti, zhoršením pleti, trápí nás bolest prsou, Continue Reading »

Krásné a dlouhé vlásky

Kdo by nechtěl mít všechno zdravé, perfektní a v pořádku. Mezi jednu věc, kterou chceme mít takto perfektní patří i vlasy. Abychom toho však dosáhli, tak pro to něco musíme Continue Reading »

Proč ženy nechtějí muže bez peněz?

Ženy se budou bránit tak, jak to jenom půjde nad myšlenkou, že by byly zlatokopky, které zajímá pouze výše majetku jejich partnera. Je to v pořádku, protože není správné soudit Continue Reading »