Skip to Content

Úspěšní i bez nadité peněženky

Closed
by 27 dubna, 2023 Ženy


Mnoho mužů měří svou úspěšnost podle toho, jak jsou úspěšní v práci, jak hodně vydělávají a světe div se, dokonce jak vypadají. Inu rozhodně nejen ženy se až příliš zaobírají svým zevnějškem.


Ve skutečnosti ženy nejsou padlé na hlavu. Ne snad, že by je majetek nechával chladný majetek a ano, jsou zlatokopky, které jdou cíleně po penězích, ale záleží jim na úplně jiných vlastnostech.
rozsypaná peněženka


Je to pro Vás velkou nadějí, protože i bez nadité peněženky můžete být nejlepším mužem.


Ano je to tak. Je třeba si uvědomit, že žena hledá především partnera, se kterým by si přála zestárnout, který by o ni pečoval a především, s nímž by chtěla počít děti. To je pro ženu to, co ji zajímá. Žena samozřejmě očekává, že se budete snažit rodinu zaopatřit, ale nečeká, že se stane milionářka. Naopak celá řada žen je přímo zhnusena samolibými hejsky, kteří sice vydělávají hodně peněz, ale jinak jsou naprosto nesnesitelní a pro život nezpůsobilí.


 skrytý Superman


Co mají ženy rádi?


  • Zájem o její emoce. Například ženy mají rádi zájem. Muži neradi mluví o svých pocitech, ženy bez toho nemohou být.

  • Buďte gentleman. Dnes se to moc nenosí. Je to škoda, protože to vede k určitému zhrubnutí mravů ve společnosti. Ale to neznamená, že to žena od muže neočekává.

  • Buďte pozorný. Nemusíte ji zahrnovat dary. Ale ženy si potrpí na různá výročí, Valentiny, jmeniny a podobně. Nepodceňujte to a nepodceňujte moc květin a romantických večeří.

  • Je to nejlepší, co Vás v životě potkalo. Žena potřebuje být ubezpečována o tom, jak Vám na ní záleží a že je to nejlepší, co Vás v životě potkalo. Dopřejte ji to. Její láska a péče Vám to rozhodně vynahradí.

  • Udržujte ve vztahu jiskru. Vztah nesmí nikdy vyhasnout. Když přijdou děti, často na sebe partneři nemají čas. To je samozřejmě chyba, měli byste žít pro sebe navzájem, je to velmi důležité, tak to rozhodně nepodceňujte.

Previous
Next