Skip to Content

Home / Archive by Category "Móda"

Category Archives: Móda

Chyby v oblékání na ples!

I když se zrovna o nás nebude zajímat třeba módní policie, rádi bychom se v případě, že vyrazíme na ples, cítili nejen dobře, ale také bychom rádi splňovali pravidla, která Continue Reading »

Svět módy a modelingu – jak se stát modelkou?

   Modeling – to je spousta krásy, úspěchů, cestování, ale také dřiny a sebezapření. Mnohdy se jedná o opravdu těžkou a náročnou činnost. Prosadit se není jen tak, také vzhledem Continue Reading »

5 výhod masivních náhrdelníků – proč mít ve šperkovnici aspoň jeden?

Ať už jde o velké korále, řetěz s velkými kameny, šněrovačky, pletené náhrdelníky, přívěsky o velikosti dětské pěstičky, anebo spoustu řetízků spletených do sebe, masivní šperky dokáží prozářit každou z nás. Existuje Continue Reading »

Náctky zase nosí bagry

Je to zvláštní, jak se ta móda pořád vrací a opakuje. Když se zamyslím, co jsme jako malé holky či spíše teenagerky nosily na sobě my, starší a pokročilé, se Continue Reading »

Co oblékáme na sport

Při každém sportu se cítíme lépe a přináší nám ještě větší radost, když nám to zároveň také sluší! V dnešní době si můžeme vybrat z opravdu velké nabídky oblečení „sportovní Continue Reading »

S plastovou obálkou se o bezpečí zásilek nemusíte obávat

Hledáte způsob, jak zabalit vaše zásilky kvalitně, bezpečně, a zároveň rychle? V tom případě vsaďte na plastové obálky a budete maximálně spokojeni! Plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky vám najednou nabízejí hned několik Continue Reading »

Jak být šik každý den

Základem všeho je mít doma ve skříni pár prvků oblečení, na kterých můžete stavět. Mezi takové nejnutnější u ženy patří určitě bílá košile. Je vcelku jedno jakého bude střihu, může Continue Reading »