Skip to Content

MÓDA NA STO ZPŮSOBŮ, ANEB LETOŠNÍ ZIMA NEZNÁ MEZÍ

Closed
by 27 dubna, 2023 Móda

Je to vážně bezva, žít v dnešní době, kdy není člověk svázaný módními konvencemi a ve své podstatě si může dělat a hlavně oblékat, co chce. Když se podíváme na trendy letošního podzimu a zimy, dovoleno je téměř vše. V kurzu jsou kalhoty, sukně, kabáty, bundyi svetry, šatytričkai blůzky a to vše jde krásně kombinovat.

Kalhoty                                             
Jak se zdá, stále jsou v oblibě úzké, trubkovité nohavice a elastické materiály pro své neoddiskutovatelné pohodlí. Ať už máte ráda denim skinny, pastelové barvy nebo dáváte přednost květinovým vzorů, vše je správně.

Sukně                                                 
Sukně ušité ze splývavých a hřejivých materiálů, budou cesta tím správným směrem. Měkoučká vlněná či sympaticky hřejivá flanelová, budou v tomto ročním období jako stvořené pro pocit vaší pohody. Co se vzorů týká, stále jsou žádané puntíčky a káro, ale i jednobarevné úzké sukni, zvýrazňující dokonalou ženskou siluetu či v klasické černé se stanete neodolatelnou.

Kabáty                                                               
Oversized kabáty, které byly hitem let minulých, stále přetrvávají. Kdo preferuje pohodlí a cítí se v o pár čísel větším modelu jako v bavlnce nechť u něj s radostí zůstane. Stejně tak, kdo má rád ponča všeho druhu, neudělá chybu. Dámy, které preferují krásu a vzhled ženské siluety jistě zaplesají. Mají na výběr ze spousty modelů úzkých dlouhých kabátů, přepásaných páskem, kde tmavé tlumené barvy červeného vína, kávy nebo oliv, jim dají krásně vyniknout.

Halenky, blůzky a trička           
Jsou kategorií, kde jde opět především o vaše pohodlí. Splývavé látky, bavlna či flanel v pastelových až pudrově jemných barvách vás, ani vaše okolí letos nenechají v klidu.

Svetry a pletená móda               
Pletené svetry, ponča a kardigany všeho druhu frčí. Dlouhé pletené šaty vám zajistí v zimě opravdové pohodlí. K tomu šály a čepice a budete jako v bavlnce. Šedá barva je stále hitem.

Bundy a vesty                                
Lehké, pohodlné a především hřejivé a funkční, na hory nebo jen tak do přírody na procházku. A nebojte se barev. Dovoleno je opravdu vše. Pozor opět letí chlupaté límce a kapuce.

Šaty                                                     
Toť nekonečná story, nekladoucí žádné podmínky. Záleží na povaze a v kusu každé nositelky. Krátké či dlouhé, dvojdílné, volné či vypasované, prostě kreativita bez hranic.

Previous
Next