Skip to Content

Home / Archive by Category "Www"

Category Archives: Www

Fun for you

Do you like adrenaline? If so, you can go to Prague, where you will find plenty of adrenaline. Prague is itself an adrenaline rush. I live in a town two Continue Reading »

Ne každý umí psát

Ne každý umí psát

Není nic nelogického na tom, že ne všichni našinci neovládají stejně dokonale svůj rodný jazyk. Jsou mezi námi přece jak ti, pro něž je psaní pomalu přirozeností a jimž lezou Continue Reading »

Daně vs. účetnictví. Co musí mít malá firma?

Daně vs. účetnictví. Co musí mít malá firma?

Pokud začínáte s podnikáním, tak si zaručeně s daňovým přiznáním nevíte rady. Díky bohu, že si můžete zajistit pomoc. Účetní a daňoví poradci vám se vším pomohou, ale musíte Continue Reading »

Firmy a internet

Firmy a internet

Dříve byly firmy a podnikání úplně o něčem jiném. Stačilo mít dobrý nápad, chytré lidi kolem sebe a vyrábět poctivé a kvalitní produkty, které si lidé doporučovali mezi sebou, a Continue Reading »

Web podstata internetu

Web podstata internetu

S internetem se tady můžeme setkat několik posledních pár let. Je to vynález, který nám umožnit být globální i ze svého pokoje. Původní cílem tohoto vynálezu bylo propojit lidí daleko vzdálené Continue Reading »

Jsme obklopeni informacemi

Jsme obklopeni informacemi

Onemocníte a neběžíte hned k doktorovi. V poklidu doma si na Internetu zjišťuje podle vašich příznaků, co by vám tak mohlo být a jak nad nemocí vyzrát. Čím déle hledáte, tím si Continue Reading »

Práce kolem sociálních sítí

Práce kolem sociálních sítí

Trávíte hodně času na sociálních sítích? Máte staženého Messangeru od Facebooku ve svém chytrém telefonu? Nepouštíte mobil z ruky ani na dovolené? Nebudeme polemizovat, zda čas strávený na sociálních sítích je Continue Reading »

Práce v oblasti IT

Práce v oblasti IT

Rádi byste vystudovali vysokou školu, jejíž obor má určitě do budoucna uplatnění? Nebo se chcete profesně věnovat něčemu, kde je široké pole působnosti, vzdělávat se budete celý život, můžete pomáhat Continue Reading »

Krypto měny jsou budoucností

Krypto měny jsou budoucností

Bitcoin, Ethereum, Monero, Litecoin, Dogecoin – to je pouze příklad aktuálně funkčních a hojně používaných krypto měn. Je jich však mnohem více, prakticky každým dnem vznikají nové a nové. Není Continue Reading »

Seo analýza

Seo analýza

Přáli byste si, abyste měli opravdu skvělé a luxusní webové stránky, které by měli být nastavené opravdu dobře, měl by být optimalizované a měli by být udělané opravdu dobře, to Continue Reading »