Skip to Content

Home / Archive by Category "Www"

Category Archives: Www

Web podstata internetu

S internetem se tady můžeme setkat několik posledních pár let. Je to vynález, který nám umožnit být globální i ze svého pokoje. Původní cílem tohoto vynálezu bylo propojit lidí daleko vzdálené Continue Reading »

Omylem smazaný soubor

Pokud jste projekt pouze hodili do koše, není problém vrátit jej zpět. Lze to již z kontextového menu, otevřeného pravým myšítkem. Tam je řádek, kde stojí vrátit zpět, a tak stačí Continue Reading »

Jakou zvolit doménu pro váš web

Podle provedených průzkumů a jejich výsledků jsou při volbě domény pro webové stránky důležité tyto faktory: ü  Délka domény. ü  Shoda domény s klíčovým slovem, anebo značky. ü  Název domény, Continue Reading »

Ledovec jménem internet

Představte si všechny vědomosti světa, vynásobte je třikrát a získáte internet. Je těžké si to představit. Internet je bezedná díra, která do sebe pohltí vše, co nasdílíme a už se Continue Reading »

Práce kolem sociálních sítí

Trávíte hodně času na sociálních sítích? Máte staženého Messangeru od Facebooku ve svém chytrém telefonu? Nepouštíte mobil z ruky ani na dovolené? Nebudeme polemizovat, zda čas strávený na sociálních sítích je Continue Reading »

Práce v oblasti IT

Rádi byste vystudovali vysokou školu, jejíž obor má určitě do budoucna uplatnění? Nebo se chcete profesně věnovat něčemu, kde je široké pole působnosti, vzdělávat se budete celý život, můžete pomáhat Continue Reading »

Jsme obklopeni informacemi

Onemocníte a neběžíte hned k doktorovi. V poklidu doma si na Internetu zjišťuje podle vašich příznaků, co by vám tak mohlo být a jak nad nemocí vyzrát. Čím déle hledáte, tím si Continue Reading »

Fun for you

Do you like adrenaline? If so, you can go to Prague, where you will find plenty of adrenaline. Prague is itself an adrenaline rush. I live in a town two Continue Reading »

Ne každý umí psát

Není nic nelogického na tom, že ne všichni našinci neovládají stejně dokonale svůj rodný jazyk. Jsou mezi námi přece jak ti, pro něž je psaní pomalu přirozeností a jimž lezou Continue Reading »

Daně vs. účetnictví. Co musí mít malá firma?

Pokud začínáte s podnikáním, tak si zaručeně s daňovým přiznáním nevíte rady. Díky bohu, že si můžete zajistit pomoc. Účetní a daňoví poradci vám se vším pomohou, ale musíte Continue Reading »