Skip to Content

Web podstata internetu

Web podstata internetu

Closed
by 13 listopadu, 2018 Www

S internetem se tady můžeme setkat několik posledních pár let. Je to vynález, který nám umožnit být globální i ze svého pokoje. Původní cílem tohoto vynálezu bylo propojit lidí daleko vzdálené od sebe, ale získat tolik přídavných služeb, které nám značně usnadňují život a už si bez něj denní chod neumíme ani představit.
šablona webovky
Podstatou webu jsou samozřejmě webové stránky, které tvář internetu utvářejí. Nalezneme zde kvalitnější a méně kvalitnější stránky. Vše záleží na autorovi a samozřejmě na obsahu, který hledáme. Běžný uživatel využívá pouze tyto stránky, kde hledá potřebné informace, vzdělává se, potkává s novými lidmi, vyměňuje názory nebo dokonce nakupuje. Odvrácenou stranou internetu je tzv. Deep web. Ten stejně jako všechno tvoří tu temnou stránku. I když byl původně internet stvořen za dobrým účelem našli se opět lidé, kteří jsou schopni využít web ke svým účelům a ke zbohatnutí.
Pohybovat se na této straně internetu je však značně nebezpečné. Nikdy nevíte, kam vás prohlížeč může zavést a někdy už není cesty zpět. Proto je lepší tento aspekt ignorovat a využívat výhod, které nám internet nabízí.
Jádro tedy tvoří webové stránky, které je vytvářeny k určitým účelům. Někdo může sdílet své niterní pocity a problémy s ostatními uživateli, a potom si tedy založí blog nebo můžeme stvořit web za účelem propagace. Spousta firem pak využívá internet k samotnému prodeji nebo alespoň přilákání zákazníků na svůj produkt.
sešit pod mobilem
Způsobů, jak vytvořit web je hned několik. Tím prvním je základním psaním v html kódu nebo php. Zde je však zapotřebí alespoň lehká znalost kódování. Pokud však nejsme zběhlí v této problematice měli bychom se zaměřit na klienty, které mají tyto znalosti za nás.
Tím nejznámějším je WordPress, který nám nabídne příjemné prostředí jak pro tvorbu, tak i správu našeho webu. Jako bonus také nabízí SEO Optimalizaci, která může být pro mnoho uživatelů velká neznámá, ale hraje téměř rozhodující roli při propagaci produktů či služeb na internetu.

4/5 - (4 votes)
Previous
Next