Skip to Content

Home / Archive by Category "Sport"

Category Archives: Sport

Hvězdná jména na MS 2019

Jevgenij Malkin – Po neúspěšně zakončené sezoně a výprasku 0:4 na zápasy od New York Islanders v prvním kole Stanleyova poháru, se do služeb týmu Ruska přihlásil hvězdný útočník působící Continue Reading »

Různé podoby orientačního běhu

Orientační běh neboli zkráceně orienťák je sport, který v sobě spojuje běh s orientací v neznámém terénu. Závodník obdrží na začátku závodu mapu a buzolu a poté je na něm aby v co nejkratším Continue Reading »

Kterým sportem se nejlépe hubne

Sport – to je osvědčený recept na spalování kalorií, snižování tělesné hmotnosti a celkovou pohodu těla. Jaký druh pohybu zvolit, abyste se cítili dobře, bavilo vás to a ještě jste Continue Reading »

Zimní běžkování

KRKONOŠE Krkonošský běžecký ráj propojuje pravidelně upravovanými běžeckými tratěmi celé Krkonoše. Jednotlivé krkonošské oblasti jsou totiž propojeny a prolínají se, takže je můžete na běžkách projet celé. Pokud chcete srovnávat Continue Reading »

Tlak dnešní doby na dokonalost

Dnešní doba klade na nás všechny vysoké nároky. Požaduje se minimálně skvěle nastartovaná kariéra, vystudovaná vysoká škola a zajištění své rodiny. O vlastnění alespoň jednoho auta a stavbě rodinného domku Continue Reading »

Dovolená není jen o přibírání

Za týden vyrážíte na vysněnou dovolenou k moři. Samozřejmě jste si zaplatili pobyt All inclusive. Už teď se ale začínáte děsit, kolik zase přiberete, a jak dlouho po návratu budete přebytečné Continue Reading »

Děti a sport

O dnešních dětech se většinou tvrdí, že nejsou příliš pohybově zdatné a raději sedí celý den u televize nebo hrají hry na počítači. Přitom se i dnes najde hezká řádka Continue Reading »

Do plavek vše stihnete

Nejen s novým rokem se pojí spousta předsevzetí. To o tom, že bychom chtěli shodit několik kilogramů máme spojené téměř s každým pondělkem. Není už na čase, abyste plány proměnili Continue Reading »

Čtení pro muže

Sport je jistě ušlechtilá věc, pokud si při něm člověk neláme veškeré údy svého těla. Ale i to k některým sportům patří. Zlomit ruku si můžete i u šachu, když Continue Reading »

Co se tak přihlásit na akademii

Nikdy neříkejme nikdy. O tom by mohl vyprávět kde kdo z nás. Většinou, když si myslíme, že je na něco příliš pozdě nebo se to zdá pro nás nemožné, tak Continue Reading »