Skip to Content

Do plavek vše stihnete

Closed
by 23 prosince, 2019 Sport

Nejen s novým rokem se pojí spousta předsevzetí. To o tom, že bychom chtěli shodit několik kilogramů máme spojené téměř s každým pondělkem. Není už na čase, abyste plány proměnili ve skutečnost?
Jako první je třeba odpovědět si na otázku, proč jsme se dosud do zdravého způsobu stravování nepustili. Odpověď je jednoduchá. Protože jsme se dosud nerozhodli, že to skutečně chceme. Jakmile budete mít toto rozhodnutí napsané před zraky černými písmeny, je vše mnohem jednodušší. Proč? Protože všechno ostatní bylo jen o vašem pohodlí.

mísa s jablky

  • Není to o tom, že máte náročnou práci.
  • Není to o tom, že nemáte čas na cvičení.
  • Není to o tom, že se teď musíte věnovat dětem.

Náročná práce neznamená, že se během pracovní doby nemůžete zdravě stravovat. Dnes už můžete využít i řadu dietních programů, které vám hotové jídlo doručí až na adresu. Na cvičení si nemusíte vyhradit několik hodin denně, pětkrát v týdnu. Stačí rychlejší procházka, když zaparkujete auto na vzdáleném parkovišti. A dětem se můžete věnovat při společných sportovních aktivitách.
Jak vidíte, ve chvíli, kdy jste učinili http://www.kurzy.cz/zpravy/nazory/A-V-T-15796/ důležité rozhodnutí, je vše ostatní snadné.

lenošení na pláži
Začínáme s hubnutím
Jakmile budete mít ujasněno, že vy jste ti, kteří se zbaví nadbytečných kilogramů, pusťte se do zaznamenání výchozího stavu. Zapište si míry, vyfotografujte se v plavkách, zjistěte si BMI. K tomu vám pomůže BMI kalkulačka. Zapsané informace vám budou inspirací ve chvíli, kdy ztratíte motivaci. Uvidíte, že až se zvážíte po prvním měsíci zjistíte viditelný rozdíl. A to nejen na váze, ale i na centimetrech a pořízené fotografii.
Vhodným postupem je na počátku uklidit váhu i centimetr a vytáhnout je nejlépe až za měsíc. Nejdříve však po dvou týdnech. V žádném případě se nevažte každý den, byli byste zbytečně nervózní. Po měsíci zaznamenáte nádherný a viditelný úspěch, kterého se nebudete chtít vzdát.

Previous
Next