Skip to Content

Co se tak přihlásit na akademii

Closed
by 27 prosince, 2018 Sport

Nikdy neříkejme nikdy. O tom by mohl vyprávět kde kdo z nás. Většinou, když si myslíme, že je na něco příliš pozdě nebo se to zdá pro nás nemožné, tak se objeví něco, co změní náš názor. Pak se dá hravě studovat, sportovat, cestovat nebo zkrátka vytvářet jakékoliv hodnoty a to nezávisle na tom, kolik je nám let. Inu život je zkrátka plný překvapení. To platí i o tak velké a velmi sledované týmové hře jako je hokej. Všichni sice radí, že s hokejem je třeba začít v raném dětství, ale na druhou stranu, proč se nepřihlásit do takové hokejové akademie, kterou vedou špičkoví hráči a tréninky dělají skutečně profesionálním způsobem. Díky nim hokej Brno přinesl nejednomu hráči splnění jeho snu a ještě vylepšil jeho kondičku. A pozor, pokud je uvnitř jen malá touha si to vyzkoušet, protože si již tolik nevěříme, tak není vůbec žádný problém. Výstroj si totiž můžeme po dohodě vyzkoušet a vypůjčit. Pokud se budeme chtít nadále věnovat hokeji, tak není žádný problém se poradit, co by bylo nejvhodnější si zakoupit.

hokejisté

Dlouholeté zkušenosti jsou skutečnou výhrou

Trenéři, kteří se budou příchozím věnovat, hře dokonale rozumí, však oni sami byli špičkovými hráči, tudíž mají skutečně co předat za poklady a rady, jak vše hravě zvládnout. Vždyť to má být zábava a také utužování týmových vztahů. Setkávat se budeme nejen na trénincích a to jak na ledu, tak v posilovně nebo tělocvičně, ale i na různých štacích. A to nemluvě o společné dovolené jak u nás, v České republice, tak v zahraničí. Tudíž se najednou otevírají takové možnosti, o kterých se nám ani nezdálo.

trénink

Služby na klíč

V dnešní době jsou tyto služby velmi žádané a to nejen zde na akademii, ale snad všude. Chceme bydlení na klíč, stejně tak svatbu nebo redukční jídelníček. Ve výčtu našich požadavků bychom samozřejmě mohli nadále pokračovat. Zde jde spíš o samotnou hru a týmy. Pokud máme například partu a chceme si vyzkoušet, jak bychom to váleli při skutečném zápase a atmosféře fanoušků, tak není problém se obrátit na akademii. Zde nás mohou překvapit velmi zajímavé cenově zvýhodněné programy a služby. To přece za zkoušku stojí, ne?

Previous
Next