Skip to Content

Neberte předpisy na lehkou váhu

Closed
by 19 prosince, 2018 Produkty

Věřte, že je naprosto plytké obcházet nařízení a předepsaná pravidla jenom proto, že možná ušetříte nějakou tu korunu, nebo se tím prostě jenom nehodláte zaobírat. Mohlo by se Vám to vymstít, až se ve dveřích Vaší firmy objeví kontrola z hygienické stanice. Za takové lapálie Vám laxní přístup opravdu nestojí.

světlo

Na výrobce se můžete spolehnout
Naštěstí každý výrobce, který hodlá konkurovat ostatním společnostem, sleduje nařízení a předpisy a přizpůsobuje jim svou vlastní výrobu. Vám jenom stačí vědět, že např. beghelli osvětlení splňuje dané normy nouzového osvětlení. Potom se můžete na takovou informaci spolehnout, aniž byste museli sledovat normy světelného toku svítidel, nebo podobné věci, na které skutečně čas nemáte. Jen je důležité, abyste se s touto informací seznámili.
Potom může přijít jakákoliv kontrola a Vy můžete zůstat naprosto klidní!

Výrobci dbají také na úspornost
Aby se výrobce průmyslových svítidel udržel na trhu, musí nabídnout firmám takové produkty, které nejen splňují nějaké ty předem dané normy. Ale také musí dbát na to, aby si svítidla firmy pořizovaly právě u něj. Proto nabízí nejen kvalitní beghelli svítidla, ale také energeticky úsporná svítidla, která při plném provozu firmy finančně nezruinují. A to je potom nakupování o dost snazší, nemyslíte?

lampa

Nepodceňujte předpisy
Takže, co z toho vyplývá? Začněte se co nejdříve zajímat o to, co nad Vašimi hlavami svítí. Zda osvětlení splňuje předepsané normy. A hlavně se neobávejte toho, že ve firemních prostorách máte specifické požadavky, které jsou složité na jejich obnovu. Kvalitní beghelli svítidla do průmyslových prostor pořídíte, tzv. na míru. A to je snad zpráva víc než skvělá, co říkáte? Věnujte tedy chvíli svého drahocenného času i osvětlení ve firmě, a to vbrzku! Není důvod vyřešit bezpečnostní pravidla osvětlení rychle a ke spokojenosti všech!

Previous
Next