Skip to Content

5 výhod masivních náhrdelníků – proč mít ve šperkovnici aspoň jeden?

Closed
by 27 dubna, 2023 Móda

Ať už jde o velké korále, řetěz s velkými kameny, šněrovačky, pletené náhrdelníky, přívěsky o velikosti dětské pěstičky, anebo spoustu řetízků spletených do sebe, masivní šperky dokáží prozářit každou z nás. Existuje mnoho důvodů, proč je mít a nosit – podívejme se na hlavních pět.
perličkový náhrdelník
1)      Oživí i nejobyčejnější outfit
Když vyrazíte v džínách a jednobarevném tričku nebo topu, můžete vzít jed na to, že velký náhrdelník zdobící vás krk z toho nejnudnějšího modelu vyčaruje společensky přijatelnou kombinaci. Působí draze a přitom hravě, budí dojem elegance i ztřeštěnosti – záleží jen na vás, která varianta se k vám hodí.

2)      Dají se skvěle kombinovat
Obrovský náhrdelník, menší náramek, droboučké náušnice? Kromě toho, že se náhrdelníky těchto typů obvykle dají sehnat v sadách, nebudete k jejich dotaženému dojmu potřebovat nic zvláštního – řetězy bývají dostatečně výrazné samy o sobě. Pokud k nim obléknete peckové náušnice, nic nezkazíte. Korálové šperky nepotřebují doplňky vůbec žádné, abyste nebudila dojem stará-mladá nebo kolotočářka. Jeden extravagantní kousek stačí!
perličkový náhrdelník
3)      Odvádějí pozornost
Víte, že vaše boty odstínem tak úplně neladí ke kabátu, že máte olámaný lak na nehtech nebo že jste si dokonce nestihla ráno umýt vlasy a nepovedeně to maskujete culíkem? Buďte si jistá, že pokud k jakémukoliv problému obléknete zářivý náhrdelník před celý hrudník, nikdo si nevšimne žádných dalších nedostatků. A to se vyplatí.

4)      Vyplní dekolt
Máte šaty s výstřihem, ale příroda k vám byla skoupá a poprsí velikosti, kterou byste si představovala, vám nenadělila? Odstává vám oblečení ve špatných částech a jste z toho nešťastná? Náhrdelníky vám udrží látku na správných místech svojí velikostí i váhou a navíc umně zamaskují, že jediná výplň šatů jsou barevné kameny.
zelený náhrdelník
5)      Přijatelná cena
Protože mluvíme z velké části o bižuterii, nemusíte se bát, že by menší sbírka náhrdelníků zruinovala vaši peněženku. Cena pohybující se v řádu několika málo stovek za kus vám umožní pořídit si více barevných i stylových variant, které přiřadíte ke správným outfitům. Mějte na paměti, že co oděv, to styl. A ne každý šperk se hodí ke každému svršku, proto dávejte pozor, abyste nepřekombinovala nemožné.

Previous
Next