Skip to Content

Být svá

Closed
by 27 dubna, 2023 Ženy

Člověku z toho jde někdy hlava kolem. Sledovat všechny aktuální trendy, co se nosí a nenosí, jak se líčí a nelíčí, jaká barva letos vládne vánocům a jaru a létu, jak se nechat ostříhat podle poslední módy. Některé ženy, hlavně ty z vyšší společnosti, nežijí ničím jiným, než že svůj život a zjev uzpůsobují tomu, co je momentálně „in“. Ruku na srdce, není to úplně jednoduchý život. Ony ne všechny trendy jsou zrovna vkusné a hezké, často se jedná o hodně zvláštní extravaganci.
Mnohem snazší to mají ženy, které na trendy nehledí, mají svůj styl a toho se celý život drží. Utváří si ho v dospívání a pak jen upravují s přibývajícím věkem. Vědí, co jim sluší, jak se hezky a vkusně nalíčit a obléknout. Nenechají se nikým ovlivnit, maximálně možná svým partnerem. Nebojí se nosit i kousky ze svého šatníku, které už mají pár křížků na krku. Jsou ale kvalitní a sluší jim.
stopařka s batohem
Nejde ale jen o oblečení, nýbrž také o postavu. Sebevědomé ženy se netrápí nějakým tím kilem navíc, umí je nosit, případně vhodně skrývat dobře vybraným oblečením. Módní a společenské časopisy nám neustále ukazují vyhublé modelky a někdo, kdo má nižší sebevědomí, by z toho mohl lehce upadnout do depresí. Uvědomte si nejdřív, že tyto super štíhlé dívky obvykle jako první mrznou, když klesnou teploty, nevydrží větší fyzickou zátěž a vlastně se nikdy pořádně nenají. Takový večer s partnerem, kdy si připravíte obložené talíře, něco sladkého a lahvinku sektu nebo vínka, to málokdy zažijí.
radost ze života
Důležitější než to, jak zrovna vypadáte, je, zda jste spokojená se svým životem, zda máte milující rodinu a dobré přátele, před kterými si nemusíte na nic hrát. Zda vás baví práce a máte příjemné místo k bydlení, kde se cítíte dobře. Nějaké módní trendy vám pak mohou „vlézt na záda“. Můžete a nemusíte jim věnovat pozornost. Záleží jen na vás!

Previous
Next