Skip to Content

Jak být šik každý den

Closed
by 1 února, 2019 Móda

Základem všeho je mít doma ve skříni pár prvků oblečení, na kterých můžete stavět. Mezi takové nejnutnější u ženy patří určitě bílá košile. Je vcelku jedno jakého bude střihu, může být i panská a použijete ji jako overside. Mezi další důležité prvky v šatníku každé ženy nedomyslitelně patří dobře střižené modré džíny. Nešetřete na nich, takové kvalitní rifle Vám vydrží řadu let a udělají velkou parádu. Každá žena si zaslouží mít jedny svoje nejoblíbenější džíny, ve kterých se cítí naprosto dobře a padnou ji jako ulité.
sezení na pařezu
Vždy dbejte na kvalitu a to platí u všeho oblečení. Méně je prostě více. Vybavte svůj šatník základními kusy, které budou vynikat svou kvalitou a vyhněte se nákupům všeho levného, protože ve výsledku spíše proděláte, protože oblečení brzo ztratí svůj tvar a barvu a Vy tak můžete jít opět pro novou várku nekvalitního oblečení. Zajímavě střižené sáčko, další bod ze seznamu důležitých prvků v šatníku. Vybírejte takové, které Vám dělá hezkou siluetu, nemělo by být příliš velké v ramenou a mělo by Vám vytvořit krásný a útlý pas. Barva či vzor, to už je zase prostor pro Vás, abyste vyjádřila svůj osobitý styl a postoj k módě celkově.
Boty jsou kapitola sama o sobě. Určitě si pořiďte jedny černé lodičky, které vždy oživí Váš pracovní look. Dalším párem, který prostě musíte mít jsou bílé tenisky. Na značce nezáleží, prostě čistě bílé tenisky. Můžete je totiž kombinovat i s outfitem, který má být formální a Vy se tak vyhnete oteklým nohám a puchýřům po celém dni v podpatcích.
šaty na stojanech
Další samozřejmostí jsou určitě krátké černé šaty. Hodí se V8m hned k několika příležitostem. Jestliže máte před sebou dlouhý den a večer na Vás čeká večírek a nemáte čas se dojít domu převléknout, tak jednoduše přes šaty oblečte nějaké sako či úplet a společenský look se náhle změní v pracovní a večer tomu bude naopak.
Nikdy nepodceňujte sílu doplňků. Velkou parádu uděláte s nějakými zajímavými hodinkami, které budou dominovat Vaší ruce. Vždy se opět vyplatí vsadit na kvalitu a vyhnout se nekvalitní a levné bižuterii.
Vše to je jen o správném kombinování, ale věřte, že když si pořídíte pár těchto základních kousků, půjde Vám to samo a Vy se stanete módní ikonou.

Previous
Next