Skip to Content

Autopůjčovna Praha

Closed
by 1 února, 2019 Podnikání

Přejete si zapůjčit si vozidlo v Praze, protože třeba jste z daleka a jeli jste na konferenci nebo na dovolenou do hlavní města ČR a nemáte s sebou svůj vůz a nechcete jezdit městskou hromadnou dopravou, protože se nechcete mačkat a spoléhat se na spoje. Lepší je, když se rozhodnete právě tahle a raději, když si vyberete tuhle možnost. V klidu si do města dojedete, budete s námi domluvení na pronájem vozidla, který jste si dopředu vybrali a uvidíte, jak tohle všechno bude jednoznačně nejlepší. Tahle autopůjčovna Praha bude absolutně špičkou ve všech směrech. Sednete si na tramvaj a vystoupíte na zastávce Šumavská nebo zastávka Jiřího z Poděbrad a hned tam budete. Je to snadné a rychlé. Disponujeme dlouhou dobou působení na trhu a uvidíte sami, že se to odrazí na našich přátelských cenách a skvělých doprovodných službách a také podmínkách. Můžeme si dovolit vám nabídnout přijatelnou cenu, jelikož máme opravdu na trhu skvělé bonusy.

auto

Škoda vozy

My preferujeme české značky, proto v našem sortimentu nabízených vozidel najdete automobily značky Škoda, které jsou opravdu každé období sepisovány a procházejí těmi nejpřísnějšími podmínkami, které držíme na té nejvyšší úrovni, protože je pro nás podstatné, aby naše kvalitní služby měly smysl. Čištění vozidla je v ceně. Klidně si zavolejte a my mžeme s vámi konzultovat všechno, co nevíte a chcete se dozvědět. Poradíme, pomůžeme a ve všem zkusíme vyjít maximálně vstříc, abyste měli servis té nejvyšší kvality a také mohli využít našich služeb nejlépe, jak to jde.

sportovní auto

Online rezervace
Tohle je snadné a rychlé, přehledné jak pro vás, tak i pro nás. Zadáte tam datum, kdy byste si chtěli vozidlo pronajmout, do kdy, typ a další záležitosti odešlete rezervaci a my se vám potom dále ozveme na email, jak to dopadlo a podobně. Určitě si hned tohle zkuste.

Previous
Next