Skip to Content

S plastovou obálkou se o bezpečí zásilek nemusíte obávat

Closed
by 22 února, 2019 Móda

Hledáte způsob, jak zabalit vaše zásilky kvalitně, bezpečně, a zároveň rychle? V tom případě vsaďte na plastové obálky a budete maximálně spokojeni!
Plastové obálky https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky vám najednou nabízejí hned několik skvělých předností, které vám jistě přijdou vhod:

obálka bílá

S touto obálkou ušetříte za přepravu

Výhodná je jejich nízká hmotnost. Samotná jediná plastová obálka totiž téměř nic neváží, a to i případě takové, která má větší šířku i rozměry. Takže i když si objednáte několik tisíc takových obálek pro balení vašeho zboží, tak jejich skladování bude opravdu hračka, protože vám nezaberou téměř žádné místo. Minimálně ve srovnání se stejným počtem kartonových krabic.

žluté obálky

A pokud jsme u kartonových krabic, je na místě jejich porovnání také z hlediska ceny a rozměrů odesílaného zboží. I ta nejmenší kartonová krabice je poměrně těžká, objemná a manipulace s ní je také náročná. Ať už do ní zabalíte cokoli, většinu vnitřního prostoru zpravidla vyplňuje vzduch. Nicméně při přepravě taková krabice poměrně mnoho váží a zabírá mnoho místa, takže i její cena za přepravu bude vysoká. Pokud však své zboží odešlete v plastové obálce, můžete za přepravu zboží výrazně ušetřit, neboť plastová obálka je lehká a snadno kopíruje tvar odesílaného předmětu. A zdaleka se nehodí pouze pro odesílání tiskovin a textilií, nicméně hravě do ní schováte ledacos. Ovšem co to bude, to nikdo neuvidí díky jejímu chytrému řešení v kombinaci vrchní světlé a vnitřní tmavé vrstvy, přes kterou není obsah balíčku patrný.

Balení, které vaše zákazníky nadchne

Důležité je samozřejmě i to, že jsou plastové obálky dokonale voděodolné. Nemusíte se tak obávat náročných povětrnostních podmínek, se kterými se váš balíček cestou setká. Žádná voda ani sníh kvalitu jeho obsahu neohrozí, takže neohrozí ani konečnou spokojenost zákazníka se zaslaným zbožím. A o to tu jde samozřejmě především.

Previous
Next