Skip to Content

Potřebujete instalatéra?

Closed
by 2 března, 2019 Podnikání

Jsou chvíle, kdy člověku teče do bot. Někdy i v nepřeneseném smyslu toho slova. To když například prasknou stoupačky, doslouží vodovodní kohoutek a podobně. A když k tomuto – a zdaleka nejen k tomuto – dojde, neobejde se průměrný či podprůměrný našinec bez odborníka, který si s něčím takovým umí poradit, to znamená bez řemeslníka nazývaného instalatér.

koupelna

Důvod, proč se bez odborníků na instalatérské práce neobejdeme, je jasný. Žijeme ve stále sofistikovanějších objektech, ve stále větších a složitějších prostorách a rostou i naše nároky, a to vše zaměstnává více a více i lidi této profese.
Zatímco dříve si lidé nabrali vodu ze studně do okovu nebo si pro tuto došli k řece a tam ji nabrali do nějaké nádoby vhodné k jejímu odnesení domů, dnes už potřebujeme všemožná potrubí na přívod životodárné tekutiny až do bytů, zatímco dříve se voda jednoduše přelila z okovu do lavoru a ve svátek do necek a lidé se umyli, respektive vykoupali a vyprali si v těchto nádobách, dnes máme vany, sprchové kouty, umyvadla, bidety a podobně, o pračkách, myčkách a podobně ani nemluvě. A to vše potřebuje dokonalý přívod vody, aby to fungovalo.

A když nám voda jedním směrem proudí až do našich příbytků, musí zákonitě někudy zase pryč. Dřív se vychrstnula před chalupou na trávník, do kterého se vpila, dnes to chce nejednou i hodně složitý systém potrubí. A je nasnadě, že i takové odpadní potrubí musí instalovat a udržovat odborníci na instalatérskou práci, protože kdyby nás z toho tekla do bytu voda, bylo by to nepříjemné, a ona tudy jak známo rozhodně neteče jen voda. Vypouštíme a splachujeme toho mnohem více.
A je toho ještě dost a dost, k čemu potřebujeme instalatéry. Protože ti se nám navíc starají i o:

oprava

  1. čištění ucpané kanalizace
  2. montáže kotlů, bojlerů a podobných zařízení
  3. výměnu stoupaček
  4. kompletní servis v oblasti kanalizace, topení, vody i plynu

Postarají se o maličkosti stejně jako o velké zakázky a díky spolupráci s dalšími řemeslníky zajistí i další potřební práce.
A ti nejlepší pak nabízejí i nepřetržitý havarijní servis a příjezd techniků do šedesáti minut od nahlášení havárie. A veškeré práce pochopitelně odvedou kvalitně a profesionálně, a přitom i finančně dostupně. Tak, jak tomu má být.

Previous
Next