Skip to Content

Krásné a dlouhé vlásky

Closed
by 3 července, 2019 Ženy

Kdo by nechtěl mít všechno zdravé, perfektní a v pořádku. Mezi jednu věc, kterou chceme mít takto perfektní patří i vlasy. Abychom toho však dosáhli, tak pro to něco musíme udělat. Například pro pěkné vlasy musíme dodržovat pár zásadních kroků, které nám dopomohou k tomu, abychom získali to, co chceme.

dívka při západu slunce

Mezi nejzákladnější věc, kterou musíme neprovádět je tepelné upravování vlasů. To je pro ně nepřirozené. Pokud si je umyjete, tak již při mytí nepoužívejte horkou vodu. Nejlepší je používat vlažnou. Nebude Vám chladno, ale ani se nespálíte. Dále je nedrhněte. Pouze krouživými pohyby masírujte pokožku hlavy. Nemusíte je drhnout do délky. Poté je nefénujte. Nechte je volně proschnout. Do ručníku pouze vmačkejte přebytečnou vodu, ale nepoužívejte jej k drhnutí. Tím by se pak mohly třepit a lámat.

Kulma, žehlička a fén jsou v období pěstování nepřítelem. Nechte tedy tyto pomocníky zavřené v šuplíku. Natáčet je můžete pomocí natáčků, které fungují za pomoci volného usychání. Naopak pro narovnání je dobré je učesat, dokud jsou ještě mokré.

Naučte se používat olejíčky a různé výživy, které Vám pomohou k rychlejšímu růstu. Poroste Vám jen to, co je zdravé. Uschlá kytka Vám taky nevyroste. Proto používejte výživu.
žena s dlouhými vlasy u moře

Pokud ale nechcete čekat a pěstovat si svou hřívu dlouho (může to trvat několik let), můžete využít to, co je momentálně velice trendy a už se ani nemusíte stydět za to, že je nosíte. Jedná se o clip-in vlasy. Například OxY clip-in rozšíření Vám pomůže získat takovou délku, po které již dlouho toužíte.

Najdete zde všechny odstíny, takže se nemusíte obávat toho, že Vám nesedne odstín. Navíc zde mají službu, kterou může využít každý. Ta slouží na porovnání barev a určení toho odstínu, který Vám nejlépe padne. Nemusí se jednat jen o prodloužení. Je zde výhoda toho, že pokud se obáváte ustřihnout své vlásky do ofiny, tak zde si můžete koupit „fake“ a vyzkoušet si, jak byste vypadali.

Previous
Next