Skip to Content

Proč ženy nechtějí muže bez peněz?

Closed
by 15 května, 2019 Ženy

Ženy se budou bránit tak, jak to jenom půjde nad myšlenkou, že by byly zlatokopky, které zajímá pouze výše majetku jejich partnera. Je to v pořádku, protože není správné soudit každou ženu za to, že si našla partnera, který je na tom finančně dobře. V mnoha případech jde opravdu o lásku, ve které peníze figurují až jako bonusový bod.
Proč ovšem dávají přednost pouze těm, kteří jim mají co nabídnout a zpravidla se chudým úplně vyhýbají?
skrytý polibek

▪        Obavy o nezodpovědnost

Mnoho žen zastává ten názor, že by se měl muž v dospělosti postavit na vlastní nohy a mít nějakou životní rezervu. Pokud žena vidí nebo zjistí, že žije pouze od výplaty k výplatě a nic navíc (tedy nějakou formu přežitku) si nemůže dovolit, dává od něho ruce automaticky pryč.
Většina žen má totiž obavy z toho, jak by jejich společný život vypadal, kdyby měly po boku partnera, který nedokáže zabezpečit ani sebe natolik, aby si něco v životě dopřál. A jelikož myslí větší polovina z nich i na děti, obavy jsou na místě.

▪        Peníze jsou pro ženy lákavé

Někdy za to ženy ani nemůžou, ale muži v nich vzbudí pocity na to, že jsou tou nejlepší partií i díky tomu, že mají takzvanou moc a možnosti. Peníze hrají ve flirtu, v získání nového objektu a rovněž i udržení partnerky významnou roli, takže je jasné, že mnoho žen podlehne mužům i díky tomu, že jich mají.
dvojice na pláži

Můžou jim nabídnout nespočet dárků, výjimečných okamžiků, bezstarostní život a rovněž i možnosti v ohledu cestování a získání nových zážitků, že je opravdu těžké odolávat myšlence na to, mít se v životě jako v pohádce.
To však ještě neznamená, že muž, který nemá tolik možností jako ten z lepších poměrů je člověk, od kterého musíte dát ruce pryč.
Charakter člověka a pochopitelně i city vůči vám, se nedají vyčíslit žádnou hodnotou peněz, kterou se daný muž po vašem boku může, ale současně i nemusí chlubit. A každá žena si je toho dobře vědoma.

Previous
Next