Skip to Content

Dárek pro muže k 50 nemusí být o značkových parfémech a drahém oblečení

Closed
by 18 května, 2019 Produkty

V padesáti přichází velmi zvláštní životní období. Většinou se lidé pomyslně ohlíží za svým životem. Bilancují, srovnávají, tříbí vlastní zkušenosti a snaží se být prospěšní nejen sobě, ale i svému okolí. Mladická nerozvážnost je již dávno ta tam, druhá míza příchodem padesátky obvykle končí a většinou mají muži v tomto věku už jasno, co od života očekávat, a co je naopak nad jejich síly nebo zájem. Někteří z nich mohou být dokonce více přitažliví opačnému pohlaví ve srovnání s věkem před dvaceti lety, zvláště pokud o sebe dbají, sportují, zajímají se o zdravou výživu a nemají příliš egocentrické zájmy.

padesátiny

Hrnek s potiskem – zapomeňte na drahé parfémy, nové smartphony, módní rifle a stylové mokasíny. V tomto věku nejvíce potěší dárek pro muže k 50 trickovy.cz, který je vybírán od srdce, a je spojován s jeho vlastní osobností. Mnohem více si padesátníci cení drobností, jimiž lze vyjádřit individualita a odlišnost. Docela obyčejný hrnek s potiskem, pokud je zaměřený tematicky na jeho osobní preference, udělá mnohem větší radost, než módní kus oděvu a souprava na holení. Zkuste na hrnek nechat obtisknout fotografie oslavence z doby jeho dětství, dospívání nebo doby devadesátých let, kdy se jeho osobnost teprve formovala, a kdy jistě prožil zajímavé životní období.

Tričko s potiskem – kousek historie můžete nechat zvěčnit i na textilní materiál. Mohou to být nápisy, vtipné texty, zajímavé myšlenky, citáty, a to vše spojené do určitého životního období. Můžete je situovat do jeho nejoblíbenějších činností a zájmů, ať už je nadšený rybář, vyznavač jachtingu, chovatel zvířat, sběratel, domácí kutil, hráč golfu anebo milovník vysokohorské turistiky. Pamatujte, že nejvíce potěší trefa do černého, která mu připomene jeho vlastní já, jeho jedinečnou a neopakovatelnou osobnost.

tričko s potiskem

Hudební nástroj – Jeden nezávislý průzkum prozradil, že mnozí muži se v tomto věku rádi učí hrát na nějaký hudební nástroj. Možná budete sami překvapeni, jakou radost udělá oslavenci nová kytara, harmonika, flétna, hoboj, nebo i trubka, saxofon či klavír. Nahrává tomu i současný trend ovládat nejen více světových jazyků, ale i zvládnout zahrát pro potěšení oblíbenou skladbu.

Previous
Next