Skip to Content

Dotáhneme váš sen k dokonalosti

Closed
by 27 listopadu, 2019 Domov

Pokud jste právě dostavěli váš vysněný https://www.prozeny.cz/clanek/muj-vysneny-princ-kulhal-a-mel-ples-24202 dům, jistě nesložíte ruce do klína a budete pokračovat s venkovními úpravami, které budou také vyžadovat spoustu energie a vynaložení dalších prostředků, jichž už většinou v této stavební fázi příliš nezbývá.
plot z betonových kostek
Přesto ale většina stavebníků vyžaduje určité soukromí v okolí svého domu, které lze zajistit mnoha způsoby. Pro ty, kteří chtějí zároveň i bytelnou ochranu proti hluku a nevítaným hostům, je zde ideální možnost výstavby betonového plotu. Výběr designových prvků a sloupků je čistě na vašem vkusu a cena za metr betonového plotu už začíná na příjemných 230Kč, – bez DPH. Naše specializovaná firma se zabývá celkovou realizací tohoto oplocení a postaráme se také o demontáž stávajícího plotu i montáž nového, kdy cena za jeden usazený běžný metr od 450,-Kč bez DPH. Naší specializací jsou také výkopové práce, takže si hravě poradíme s výkopy bazénů, jezírek, základů, či úpravou terénů kolem budov i ve volném prostoru. Prohlédněte si naši nabídku a vybírejte komponenty, které jsou nejvhodnější do vámi zvoleného prostředí. My si poradíme s realizací. Ploty jsme schopni usadit do téměř jakéhokoliv podloží. Pro bližší informace o cenách a nabízených typech zavítejte do našeho ceníku. Zadejte do poptávkového formuláře vaše požadavky, včetně fotografie místa budoucí realizace a my vám obratem zašleme cenovou nabídku. Využijte také možnosti konzultace s našimi školenými odborníky, kteří s vámi projdou celou objednávku krok po kroku, tak aby vše vyhovovalo vašim představám.
Usmívající se muž sedící před betonovou zdí
Jistě stojí za zmínku i příjemná zpráva pro naše zákazníky, že pracujeme výhradně s českým materiálem a po celý leden a únor poskytujeme 15% slevu na montáž a dopravu zdarma od 100bm betonového plotu. Proč vlastně čekat na jaro? Objednávejte s už svůj vybraný betonový plot již teď!

Previous
Next