Skip to Content

Hubnutí bez potíží

Closed
by 7 září, 2019 Krása

Sotva vás, nejste-li tedy extrémně mladí, izolovaní od společnosti, hluší a slepí a podobně, nikdy v životě nepotkala nějaká ta reklama na nějaký přípravek, po kterém se zaručeně, snadno a rychle zhubne. Takové nabídky tady byly už před mnoha a mnoha lety a nikdy tak docela neustaly, jen se v průběhu doby měnily názvy takových prostředků a formy, jakými byly prezentovány.
Nemohlo a nemůže tomu ani být jinak. Protože těch, kdo se u nás snažívali, snaží a určitě i budou snažit zhubnout, bylo, je a bude vždycky dost, a protože nelze takové ztráty hmotnosti dosáhnout lehce a bez trápení, našel se vždycky někdo, kdo se chtěl přiživit na lidské naivitě, ne-li přímo hlouposti.

hovězí maso

Je logické, že kdykoliv se nám nabízelo něco, po čem měla kila mizet jako pára nad hrncem, šlo o podvod. Protože to odporuje fyzikálním zákonům, nad nimiž člověk nemůže zvítězit, ani kdyby se rozkrájel. Jiná cesta, než omezení se v příjmu živin a zvýšení fyzické aktivity, zkrátka neexistuje.
Ovšem přípravek, který s hubnutím pomoci může a není na rozdíl od toho výše zmíněného žádným podvodem, skutečně existuje. Jde o Slimex na hubnutía určitě zabírá. Nerozpouští však tuky, jak se to o kdejakém údajně podobném přípravku tvrdí, ale pomáhá jinak. A to tím, že v člověku, který ho užívá, vyvolává pocit nasycenosti.

ořechny

Jeho uživatel se cítí daleko sytější, i když sní podstatně méně potravy než obvykle, spotřebovává tedy méně kalorií a zákonitě tak ubývá na váze. A to – jak je logické – aniž by se musel mučit neodbytným hladem, který jinak diety neodmyslitelně provází.
A když se k němu navíc ještě přidá více pohybu, může si být člověk jist, že půjdou kila dolů. A že se s velkou pravděpodobností jednoho dne dočká přesně takové postavy, po jaké touží. Štíhlé jako proutek.
A pokud během užívání tohoto přípravku změní i svůj životní styl, může mít vyhráno třeba i nadosmrti. A to za více než příznivou cenu.

Previous
Next