Skip to Content

Estetická medicína pomáhá ženám ke kráse!

Closed
by 27 dubna, 2023 Krása

Neberte na lehkou váhu to, jak vypadáte. Pokud se ve svém těle necítíte dobře nebo se chcete cítit lépe, klidně využijte estetickou medicínu. Není na tom nic špatného. Možná nemáte ale tušení, jaký konkrétní zákrok by byl pro vás ten nejvhodnější. Jednoznačně s tím vám pomůže samozřejmě odborník, ale pro představu uvedeme některé zásahy, které by vás mohly zajímat.
oči blondýny
•        Botulotoxin
Nejčastěji se botulotoxinem ošetřují oblasti mezi obočím, čelo a vnější koutky očí. Tedy místa, kde se nejvíce tvoří vrásky. Často se také používají v oblasti horního rtu. Vrásky samozřejmě vznikají opakovanou činnosti svalů v kombinaci s úbytkem strukturálních bílkovin kolagenu a elastinu. Po aplikaci botulotoxinu se zamezí kontrakcím mimických svalů v obličeji a dochází tak k vyhlazení mimických vrásek. Tento zákrok je pak přechodný, účinek postupně vyprchá. Nicméně člověk se díky tomu odnaučí používat některé svaly, které právě způsobily vrásky.
•        Kyselina hyaluronová
Injekčně aplikovaná dermální výplň může vyřešit více problému. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové zajistí vypnutí vrásek a doplní chybějící objem, stejně, jako zpěvní povolené kontury obličeje. Tento zákrok je mimořádně efektní a je vidět okamžitě po ošetření. Tato kyselina se samozřejmě vyskytuje přirozeně v lidském těle, ale s přibývajícím věkem, stejně jako kolagen, ubývá. Sama o sobě na sebe navazuje obrovské množství vody, až tisícinásobek svojí váhy. Podporuje tedy hydrataci pleti, čímž vypíná, a tedy redukuje vrásky. Efekt takového zákroku vydrží mezi půl rokem až rokem.
obličej blondýny
•        Chemický peeling
Při chemickém peelingu se využívají různé typy kyselin v různých koncentracích, které se aplikují na pleť. Nejčastěji se používá kyselina glykolová. Nanese se na pleť a nechá se působit určitý čas. Následně se její působení pozastaví díky nanesení neutralizačního roztoku. Kyselina zajistí to, že se odloučí svrchní vrstva kůže a je odhalena mladá pleť bez nedostatků. Tento zákrok je ideální několikrát opakovat. Po takovém zákroku a po jeho kompletnímu zahojení pak dochází samozřejmě k redukci vrásek a jemných linek, vypnou se povolené kontury pleti a redukuje se nadměrná pigmentace.

Previous
Next