Skip to Content

Dvě cesty a jeden cíl

Dvě cesty a jeden cíl

Closed
by 5 července, 2019 Krása

To, že se říká, že lidé mají dvě tváře, je v podstatě každému ihned jasné, co se za tím skrývá. Ale dvě cesty a ještě k tomu jeden cíl? To mnozí nepochopí. Vlastně nikdo to nemůže pochopit, jen ten, kdo to jednou zažil. Ten kdo prošel regresní terapií, tak zajisté ví, o čem je řeč.žena, která přemýšlí, co bude dál v jejím životě

  1. Cesta před léčbou – těžko říci, kde se vzaly psychické nebo i fyzické problémy, které začaly najednou tak moc svazovat a sužovat člověka. Zkrátka jednoho dne si snad řekly, že je jejich čas a najednou se všechno podstatně změnilo. Nejen, že samotný člověk nedokáže pochopit co se s ním děje a proč, ale ani okolí nechápe tu proměnu. Je to zkrátka něco, co se přirozeně nedá logicky vysvětlit a kořeny to může mít pěkně hluboké. V podstatě dokonce z generace, která žila před námi.
  2. Cesta po léčbě – je to zvláštní, ale v podstatě se v průběhu léčby všechno změní, zkrátka jako by někdo sejmul tu zátěž, kterou si neseme v srdci a na svých bedrech. A nebudeme si nalhávat, že bez zátěže se daleko lépe kráčí i v těžkém terénu.

Účinky terapie

Mnoho klientů má své pozitivní zkušenosti, kdy regrese Praha, jim přinesla tu vytouženou svobodu. V podstatě se jedná o to, že terapie pomáhá odstranit fyzické, ale i psychické problémy, kterými dlouhodobě někdo trpí a doslova ho sužují tak, že přemýšlí o svém životě. Mnohdy jsou to poměrně dost černé scénáře, kdy již nechce žít a myslí si, že by mu bylo lépe, kdyby zde nebyl. Nebo že by to snad přineslo úlevu ostatním, což je ale úplný nesmysl. není věkového rozdíluDo takovýchto problémů mohou klidně spadat deprese nebo tak příšerné bolesti hlavy, které se neustále opakují. Migrény nejsou nijak příjemné. Ale řadí se sem i jiné trápení, jako je astma, alergické potíže, ekzémy, úzkost, strach nebo různé fobie. Při úspěšné léčbě a odstranění pravých problémů, tak člověk dochází do vytouženého stavu klidu, pohody a v podstatě se vše pozitivně mění. S lehkostí potom může naplnit svůj životní cíl.

Previous
Next