Skip to Content

Darujte své milované pravé perly

Closed
by 3 listopadu, 2019 Krása

Chtěli byste svou milovanou obdarovat něčím skutečně speciálním? Něčím, co jí vyrazí dech, a co ji přesvědčí o tom, že pro ni chcete skutečně jen to nejlepší? Šperky z pravých perel jsou naprosto ideální volbou. Náhrdelníky či náramky mohou být poněkud kýčovité, mnohem elegantnější a zajímavější jsou náušnice, které obsahují pouze jednu perlu. Jsou decentní, minimalistické, moderní a vypadají zkrátka perfektně, nemluvě o tom, že se jedná o nestárnoucí klasiku, která se bude nosit třeba i za padesát let.
perly a prsten
Vhodné pro partnerku, maminku i tchýni
Náušnicemi z pravých perel https://katiakolinger.cz/originalni-perlove-nausnice/ nešlápnete vedle v žádném případě. Je přitom jedno, jestli se bude jednat o dárek pro vaši maminku, partnerku, sestru anebo třeba tchýni. Jedná se o skutečně nadčasový šperk, který ocení naprosto každá generace. Pokud tedy nechcete zbytečně experimentovat a riskovat, vsaďte právě na toto klasické provedení. Nemluvě také o tom, že každá žena by ve své šperkovnici měla mít alespoň jeden kousek, který je vyroben z pravých perel.

Minimalistický design
Originální šperk, jehož přesná kopie neexistuje
Ideální dárek pro každou moderní ženu
perla v trávě
Každý kus je originál
Každá perla je naprostým originálem. Jen výjimečně narazíte na dva kousky, které by byly totožné. Liší se zejména svou velikostí, svým tvarem a také odstínem. Nejčastěji narazíte na bílou variantu, růžové, béžové anebo dokonce lila zabarvení však není výjimkou. Co se týká velikostí, je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete, jestli spíše pro něco honosnějšího, nebo minimalističtějšího. Dalším důležitým krokem bude si vybrat, jestli chcete perlu zasadit do zlatého nebo stříbrného základu. Je dobré se přesvědčit o tom, jestli má vámi obdarovaná osoba raději spíše zlaté anebo stříbrné šperky, a podle toho následně vybírat.

Previous
Next