Skip to Content

Jak vypadat dobře i bez nalíčení

Closed
by 27 dubna, 2023 Krása

Ne každá žena se líčí. Některá proto, že jí to nedovolují zdravotní důvody, například přecitlivělá pleť, jiná kvůli nedostatku času, další z přesvědčení, že je lepší zůstat přirozená a nenasazovat si každý den masku z líčidel. Některým příslušnicím něžného pohlaví možnost nalíčení se ani nepřijde na mysl. Naštěstí žijeme v době a kultuře, která ženám umožňuje, aby si samy svobodně zvolily, jak chtějí vypadat a působit, ať už podle příležitosti nebo podle nálady. Zde přinášíme malý návod, jak vypadat zdravě a přirozeně a zároveň tak, aby nám to slušelo, když se rozhodneme nenalíčit.
 
1.       Otrhejte se. Základem krásného obličeje je mít chloupky pouze na místech, kde je mít chceme. Vezměte tedy do ruky pinzetu a nemilosrdně se vypořádejte s obočím a místy kolem znamének. Na tmavší pruh chloupků nad rty použijte speciální depilační proužky.

2.       Vyhlaďte si pleť.K tomu použijte peeling určený na obličej (stačí dvakrát týdně) nebo elektrický kartáček na tvář. Odstraníte odumřelé buňky a pleť se projasní.

3.       Prokrvte obličej.Rychlými, avšak silnými doteky prstů docílíte lehkého zčervenání a probuzení pleti.

4.       Hydratujte.Natřete pokožku obličeje hydratačním krémem, dopřejete jí tak tolik potřebnou vláhu. Nezapomínejte ani na nosní rýhy a na oblast kolem obočí.

5.       Učešte ho.Pomocí speciálního hřebínku nebo i gelu na obočí ho přiveďte k poslušnosti.

6.       Natočte řasy.Ani byste nevěřila, jaký zázrak udělají s Vašimi řasami kleštičky. Řasy budou působit delším dojmem a dokonce budou vypadat, jako byste je natřela maskarou.

7.       Bronzujte.Pokud chcete udělat byť jen malou výjimku, z líčidel vyberte bronzer, který naneste na lícní kosti. Dodají pleti zdravý a zářivý vzhled. Stačí ho opravdu jen troška.

8.       Použijte balzám.Úplně na závěr natřete rty balzámem, aby se jim dostalo potřebné hydratace. Tak, a můžete vyrazit!

Previous
Next