Skip to Content

Víte, jakým způsobem tělo přinutit k redukci tuků?

Closed
by 21 srpna, 2019 Krása

Lidé současné doby mají starosti zcela jiné, než tomu bylo třeba před jedním stoletím. Mezi největší starosti, a to zejména žen, patří i péče o postavu. Každá žena by chtěla mít krásnou postavu, která se bude líbit nejenom sobě samotné, ale také okolí. Protože málokterá žena je však schopná pro to něco udělat, začaly se ženy spoléhat na různé diety nebo způsoby stravování, které se o změnu postavu postarají sami. Mezi nejmodernější metody, respektive mezi metody, které jsou v současnosti nejpopulárnější, patří i proteinová dieta https://www.prodietix.cz. Slyšeli jste o této metodě, která spočívá ve vyšším příjmu bílkovin a tuků na úkor sacharidů? Pokud ještě ne, měli byste to změnit.
Vejce jako zdroj bílkovin

Proč by vás měla proteinová dieta zajímat?

  1. Můžete díky ní zhubnout opravdu mnoho kilo tělesného tuku
  2. Budete konzumovat hodnotné a vydatné potraviny
  3. Vyzkoušíte něco nového
  4. Uděláte si obrázek o tom, jak fungují způsoby stravování
  5. Naučíte se něco o stravování a pochodech v lidském metabolismu

Pokud vás začne zajímat tohle specifické stravování, pak je třeba chápat samotnou podstatu. Již dlouho neplatí, že tuky jsou špatné. Naopak, stále větší pozornost se věnuje tomu, zdali právě sacharidy nejsou zdrojem problémů, samozřejmě v kombinaci s tuky.
Maso plné bílkovin

Ketóza aneb stav, kterého chcete dosáhnout

Při bílkovinovém stravování je důležité vědět, co to je vlastně ketóza. Jde o stav v lidském metabolismu, kdy se začnou štěpit tukové tkáně, které dávají za vznik ketolátkám, takzvaným ketonům. Tento stav nastává, když tělo dlouhodobě nepřijímá sacharidy. Při tomto stavu začne tělo intenzivně spotřebovávat energii z tuků, což je velmi žádoucí stav. Právě toho se dosahuje, pokud člověk začne přijímat větší množství bílkovin a tuků, a to při omezení příjmu sacharidů. Chcete-li začít s touto metodou i vy, neváhejte na to jít ze správného konce.

Previous
Next