Skip to Content

Zubní rovnátka

Closed
by 23 ledna, 2019 Produkty

Všechny věkové skupiny jsou u nás vždy vítány. Pomůžeme každému, ať už je jeho problém jakýkoliv, co se týče chrupu a rovnání do podoby, která bude esteticky přijatelná, a hlavně bude i pro vás lepší z hlediska, že se chrup nebude tak moc kazit. Jídlo nebude zalézat mezi zuby a tak podobně. Všechny možnosti jsou vám u nás otevřené a pomůžeme vám, abyste to všechno naprosto v klidu a bez nějakých nepříjemností a bolesti zvládali.

zuby

Naše metody jsou založené na moderních postupech, kdy máme drahé stroje, které odvedou špičkovou práci, všechno krásně změří, rentgen nám ukáže, jak jste na tom s kořeny a naše spolupráce s ostatními specialisty, kliniky se bude také hodit v případě, když by bylo třeba potřeba vytrhnout zub, který by byl zarostlý v kosti nebo jinak zubná aparát spravit. My totiž se snažíme nabídnout všem pacientům maximální a velice komplexní služby, které hlavně jsou ověřené a účinné. Tyhle zubní rovnátka jsou neskutečně důležité. Určitě nás musíte oslovit, v případě, že je potřebujete.

lékař

Standardní vyšetřovací postupy

My vás vyšetříme od základu. Od vstupní prohlídky, rentgenu a dalších metod, všechno pro vás my uděláme a přesvědčíme vás o tom, že jsme špičkou v oboru, protože to je velice podstatné. Nemusíte nikam cestovat, protože my disponujeme všemi technologiemi, stroji, které zvládnou udělat to nejpřesnější vyšetření. Kdyby to vyžadovalo nějakou speciálnější péči, tak bychom vás poslali a pracoviště, se kterými máme spolupráci, my bychom si mezi sebou poslali všechnu dokumentaci, abyste nemuseli zase procházet celým vyšetřením znovu. Ušetříte dost času. Je důležité vědět, že naše praxe vůbec nemá žádné smlouvy s nějakými pojišťovnami, takže zde si celou léčbu hradí pacient sám, ale můžeme vám zaručit prostání výhody, které z toho pramení. Náš přístup je opravdu jiný než na běžných klinikách.

Previous
Next