Skip to Content

Lepší sex s erekčními kroužky a návleky

Closed
by 19 ledna, 2019 Produkty

Je známo, že více než 60 procent sexuálně aktivních mužů není spokojeno s rozměry svého penisu. Někteří to dotáhnou tak daleko, že se s tímto osobním traumatem svěří odborníkům a v extrémních případech podstupují velmi riskantní operační zákroky. Tuto nafouknutou bublinu ještě zveličují některé pornofilmy, kde mají vybraní aktéři abnormální rozměry údů, a není divu, že se pak docela obyčejný zdravý jedinec s nimi porovnává a má dojem, že přece nemůže partnerku dostatečně uspokojit.

sex

Ve skutečnosti jsou rozměry penisů u 90 procent mužů součástí „normálu“ a není třeba se znepokojovat. Navíc lze partnerský sex vylepšit docela jednoduchými a levnými triky. V první řadě je však nejdůležitější vzájemný láskyplný a tolerantní vztah, kdy mezi dvěma milujícími se lidmi proudí tolik energie, že se milování mění ve fantastický zážitek hodný častého opakování.

Jaké triky máme na mysli

Jsou to různé druhy kroužků a návleků na penis.
Návleky– zpravidla pohlavní úd prodlouží o několik centimetrů, případně jej rozšíří v průměru a ve spojení s lubrikačním gelem máte o dokonalou zábavu postaráno. Prodloužení údu o 7 centimetrů s dráždícími silikonovými výstupky, toho nelze docílit žádným operačním zákrokem. Dosáhnete toho pomocí speciální pumpičky, nastavíte velikost údu podle potřeby a vzhledem k velké těsnosti mužského přirození v pochvě jsou nervová zakončení drážděna u obou partnerů velmi intenzivně.

vibrátor

Kroužky– těch existuje více druhů, oblíbené jsou zejména s různými výstupky, s jemným vibrátorkem dráždícím klitoris, anebo s tvary různých zvířátek – delfínů, želviček, ptáků apod. Zvláštní kategorii tvoří erekční kroužky a návleky, které pomáhají udržet erekci penisu na požadované úrovni. Materiálem všech těchto výrobků je čistý silikon, je velmi příjemný, hladký, neporézní a zabraňuje množení nežádoucích bakterií.

Previous
Next