Skip to Content

Je nejvyšší čas připravit se na léto!

Je nejvyšší čas připravit se na léto!

Closed
by 12 ledna, 2019 Krása


Děláte, co můžete, abyste do nové letní sezóny vstoupili naprosto připraveni tak, že se nebudete muset stydět vystavit své dokonalé tělo již v prvních paprscích slunce?

pláž

V tom případě je potřeba myslet na dvě zásadní věci. Nejde totiž ani tak o to, co si na sebe obléknete, ale především o to, v jakém stavu bude vaše samotné tělo. Jasné je, že krásně vypracovaná postava je základ. Pokud jste to tedy ještě neudělali, tak co nejdříve zamiřte do tělocvičny dle vašeho vkusu a ať už vsadíte na jógu, posilování či třeba na aerobik, tak na sobě intenzivně pracujte, abyste vyrýsovali křivky svého těla a zbavili se veškerého přebytečného tuku. Ovšem abyste se sebou mohli být dokonale spokojeni, pak je také nezbytné získat tu pravou barvu kůže.

Znáte ten pobavený pohled, který lidé vrhají na člověka, který se ve svůj první den na pláži objeví celý bílý? Je to asi stejné, jako kdyby na pláž přišel nahý. A ač bude jeho postava sebedokonalejší, tak svou zářící bělobou nikoho neoslní. Ten, kdo chce sklidit úspěch, musí na vše myslet s předstihem a včas navštívit solárium, aby tam získal tu pravou barvu kůže anebo alespoň pěkný hnědý základ, který budou moci všichni obdivovat.

Možná i vy moc dobře víte, že méně bývá mnohdy více, a na místo tmavě hnědé či případně i rudé barvy kůže je lepší dát přednost příjemně hnědavému odstínu, který působí více přirozeně. A právě takový odstín můžete pohodlně a bez rizika získat v soláriu v Brně, aniž byste riskovali, že se vaše kůže nepříjemně spálí, což se pravděpodobně stane tomu, kdo se bude snažit ve svém prvním dni na pláži všechno rychle dohnat.

solárko

Je tedy vidět, že i v případě, kdy se v létě chystáte k moři na rozpálenou pláž, je lepší myslet na všechno včas a pěkně se opálit již v soláriu. Navíc, pokud už doma získáte krásnou hnědou barvu, nebudete se muset nudit ležením na pláži, ale místo toho budete moci o to více plavat anebo navštěvovat historická centra měst.

Previous
Next