Skip to Content

V Praze to jde i levně

Closed
by 23 června, 2019 Podnikání

Praha je ve světě i mezi námi Čechy pověstná tím, že je v ní draze. Je to však pravda? Dost možná jste tento dojem nabyli poté, co jste si prohlédli ceny hotelů, apartmánů a penzionů nejenom v centru, ale i v blízkém okolí. Ano, tyto jednotky bývají mnohdy zbytečně předražené, což může na naše hlavní město vrhat nepěkný stín. Jde to však i jinak? Lze si najít, z pozice turisty, pěkné a příjemné ubytování v centru, aniž byste za to zaplatili naprostý ranec?
národní divadlo

Ubytovny jsou řešením
Pokud je vaší prioritou to, že chcete bydlet v centru, ale zároveň nechcete platit příliš, tak řešením může být ubytovna v Praze. Ta je optimální tehdy, pokud nevyžadujete luxus v podobě wellness, bazénů a tak podobně, ale pokud vám jde o účelně a jednoduše vybavené jednotky, které jsou pohodlné, čisté, udržované a moderně vybavené. To vše vám může toto zařízení nabídnout. Pro skupinky do čtyř lidí jsou připraveny pokoje standard, které jsou vybavené vlastní koupelnou a toaletou, kuchyňkou, lednicí, a dokonce i vlastní televizí. Rozhodně vám tedy v pokoji nebude chybět nic, co byste mohli potřebovat pro pohodlnou návštěvu Prahy.

Již od 200 korun/den
Určitě vás zajímá, kolik tedy taková noc v ubytovně stojí? Z odpovědi můžete být poměrně překvapeni, protože za jednu jedinou noc zaplatíte již od 200 korun za osobu. Jedná se o skutečně minimální částku, která v centru nemá obdoby. Pokud vám jde tedy o finanční úsporu a raději našetřené peníze utratíte v našem hlavním městě spíše za atrakce, výborné jídlo nebo za zábavu, tak jste na správném místě.
hotelový pokoj s balkonem
Vhodné skutečně pro každého
Ubytovna v Praze je vhodná naprosto pro každého – pro sólo cestovatele, kteří se vydali prozkoumávat naše hlavní město na vlastní pěst, pro zamilované páry, jež se vydali na romantický víkend, pro rodiny s dětmi, ale také klidně i pro skupinky přátel.

Previous
Next