Skip to Content

Program na svatbu

Closed
by 4 února, 2019 Produkty

Jak funguje kouzelník na svatbě? Je to den, který je určený hlavně pro novomanžele, proto je dobré zapojovat kouzelníka do programu hned na začátku, kdy bude dělat kouzla s nevěstou i ženichem, a nakonec bude krásné kouzlo na zpečetění jejich lásky. Délka celého programu je závislá také na celkovém počtu hostů.

manželé

Můžete se podívat na fotogalerii ze svateb a dalších akcí, jako jsou dětské narozeninové oslavy a také další rozlučky se svobodou, kde všechno bude podle vašich představ, a uvidíte, že tohle musí fungovat. Nebaví vás klasický program na svatbu, který není vůbec originální a chtěli byste něco nového a zkusit něco, co nikdo před vámi neměl? Navíc nic nebudete muset řešit vy ani družičky a všechno za vás vyřeší tento sympatický kouzelník, který má hromadu zkušeností, takže ví přesně, jak má reagovat a jak komunikovat s lidmi, protože tohle prostě umí a je to jeho přirozenost.

Originalita

Každá svatba by měla být svým způsobem originální a opravdu by měla být podle vás, protože tohle je den, na který budete mít vzpomínky vy i vaši hosté. Je důležité vyplnit zábavu a mezeru v programu, když se jde fotit novomanželský pár, proto kouzelník obchází stoly a se všemi dělá nějaké ta kouzla a stará se o zábavu. Určitě je to příjemné zpestření celého vašeho dne a nestane se, že by se někdo nudit, je to něco jiného, co normálně nebývá, proto je vhodné tohle udělat.

magie

Určitě kouzelník na tento den patří, protože dokáže rozčarovat hosty, zapojit je do programu a nestane se, že by tam někdo jen tak seděl u stolu a nic se nedělo, to s tímhle nepočítejte. Nová životní etapa vám začne a je důležité, abyste do ní vstoupili s nadějí, že to všechno bude lepší a budete žít spokojený život v manželství. Struktura svatebního dne může být ledajaká, ale tímhle ji rozhodně nezkazíte, protože tohle naopak bude velkým přínosem pro tento den.

Previous
Next