Skip to Content

Jde to i bez zbytečných poplatků

Closed
by 5 února, 2019 Ekonomika

Mnoho klientů váhá, zda využít služeb některého nebankovního poskytovatele hypoték a dalších finančních produktů. Příčinou tohoto dlouhého rozhodování může být i to, že je mezi lidmi stále málo informací, jak to vlastně u těchto poskytovatelů chodí.

růžové prasátko

 • Je jistě jasné, že je vše postaveno na zástavě nemovitosti.
 • A právě úkony, které jsou s tím spojené, mohou být příčinou oddalování řešení finančních potíží.
  • Žadatelé se totiž obávají, že nebudou moci zaplatit odhad své nemovitosti, protože prostě nemají z čeho.
   • Že to bude další zadlužování.

To je právě velký omyl.Odhad nemovitosti, kterou klient poskytne jako protihodnotu svého úvěru, je pro klienta zdarma. Nemá s tím prakticky žádné starosti, protože se o vše postará druhá strana. Výhody nebankovních poskytovatelů https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/ jsou právě v tom, že se neplatí předem žádné poplatky.

 • Jak vše probíhá?
  1. V první řadě velice rychle.
  2. Pokud klient opravdu spěchá, pak stačí, pokud pošle fotografie nemovitosti (většinou se vyžaduje osm snímků) a společně s on-line žádostí vše odešle prostřednictvím internetu.
  3. Během velice krátké doby (počítáno na hodiny) už bude mít jasno v tom, jaké řešení je právě pro něho tím nejschůdnějším.
 • platební karta

Individuální přístup

Podmínky úvěru jsou vždy nastavené individuálně pro každého klienta. Tím pádem není problém se splácením. Je možné nastavit tuto dobu na třicet let a tím získat skutečně nízké splátky. Finance se poskytují na všechny druhy nemovitostí, které se nacházejí na území České republiky. Což znamená, že se bude jednat nejen o rodinné domy, ale i o byty, garáže, pozemky nebo komerční budovy. Úvěr lze také kdykoliv doplatit.

 • Jestliže klient najde výhodnější nabídku anebo se jeho situace výrazně zlepší, je možné vše doplatit bez jakýchkoliv sankcí a doplatků.

Previous
Next