Skip to Content

Vyřiďte si kamionovou dopravu online

Closed
by 23 srpna, 2019 Podnikání

Potřebovali byste převést své balíky na druhou stranu republiky, ale nemáte ponětí, jak to realizovat? Existuje více možností, jak si s touto situací poradit. Asi nejjednodušší bude využít vnitrostátní kamionovou dopravu, která je dostupná naprosto každému, kdo ji potřebuje. Stačí, abyste si stáhli potřebnou aplikaci a v ní si vše vyřídili online. Není nutné, abyste obepisovali jednotlivé společnosti s žádostí kalkulace ceny ani nic podobného. Všechno se dá vyřídit během pár kliknutí, jak zadání poptávky, tak sledování kamionu, tak i následné získání dodacích dokumentů.červený kamion SRAM

Proč využít kamionovou přepravu od ShipVio?
Dá se vyjmenovat spousta důvodů, proč se vyplatí využít kamionovou přepravu zprostředkovanou společnosti ShipVio. Jaké důvody jsou nejčastější? Proč se lidé obrací na tuto službu stále víc a víc?

  • Objednání dopravy pomocí jednoho jediného kliknutí, vyhnete se desítkám emailů a nekonečným telefonátům
  • Neustálý přehled nad tím, jak pokračuje transport, notifikace vám to ještě více usnadní
  • Všechny potřebné dokumenty, faktury a jiné náležitosti na jednom místě
  • Neomezená komunikace s dopravcem, pokud něco potřebujete, můžete se jednoduše ozvat
  • Co možná nejrychlejší vyřízení vašeho transportu, konkrétní den a čas si domluvíte sami dle svých možností

dálnice
Šance i pro dopravce
ShipVio nabízí skvělou příležitost nejenom pro vás, podnikatele, kteří chtějí využít profesionální dopravu bez zbytečného vyřizování. Nabízí i zajímavou možnost pro majitele kamionů, kteří je chtějí využít naplno. Pokud disponujete těmito vozy, neváhejte si začít vybírat z bohaté nabídky nejrůznějších poptávek vašich služeb. Vyberte si přesně to, co se vám líbí a co vám vyhovuje časem vyzvednutí, datem doručení, charakterem balíků a tak podobně. Vše se dá samozřejmě jednoduše vyřídit v rámci aplikace, není potřeba kamkoliv volat nebo psát.

Previous
Next