Skip to Content

Ubytování za skvělou cenu

Closed
by 9 ledna, 2019 Podnikání

I v Čechách je krásně, tak proč nestrávit pár dní v nějakém hezkém koutu naší země a nepoznat zase nějaká nová místa? Míst, kam se vypravit je spousty. Ale co třeba Karlovy Vary, známé lázeňské město? Využijte možnosti levného ubytování v Lokti, nedaleko Karlových Varů, které tak budete mít na dosah.

zavazadla

Zajímavá místa na dosah ruky
Díky skvělé lokalitě, ve které se útulný penzion nachází, budete mít zajímavá místa a výletní cíle doslova na dosah ruky. V penzionu na vás čekají prostorné pokoje, wifi připojení a také bohaté snídaně, na kterých si pochutnáte. Využít můžete možnosti rezervace online a zarezervovat si tak váš pobyt na libovolný počet dní přímo z pohodlí vašeho domova.

Už přímo v Lokti na vás čeká hodně zajímavých míst. Navštívit můžete třeba místní hrad, který se nachází v těsné blízkosti penzionu. Hrad se tyčí nad řekou Ohře a konají se tu různé společenské a kulturní akce, kterých se můžete zúčastnit.
Ale i v blízkém okolí města samotného najdete spousty zajímavých výletních cílů:
Čeká tu na vás příroda, historické a architektonické památky, muzea, kulturní akce a další. Milovníci raftů si mohou vyzkoušet sjezd řeky Ohře, ti co vyhledávají přírodní krásy si mohou udělat výlet do Svatošských skal. V případě nepříznivého počasí můžete pak váš čas věnovat návštěvě některého z muzeí v okolí (například: Pivovarnictví, Knižní vazby nebo Včerejší svět).

servis

Po příjemně stráveném dni na vás pak bude čekat útulně zařízený penzion, kde se příjemně vyspíte a naberete síly do dalších výletních dnů.
Ubytujte se v atraktivní lokalitě, v historickém srdci města, a to za lákavě nízké ceny. V našem penzionu se budete cítit příjemně a budete se nacházet ve skvělém výchozím bodě pro podnikání různých výletů do okolí, poznávání historických památek, návštěv kulturních zařízení, procházek pro okolí a dalších podobných aktivit.

Previous
Next