Skip to Content

Suvenýr v podobě semena není žádný problém

Suvenýr v podobě semena není žádný problém

Closed
by 1 října, 2018 Produkty

Přijde vám zvláštní kupovat si semínka nějaké rostliny jenom proto, že jde o zajímavý suvenýr? Je to velmi zvláštní věc, ale právě tímto způsobem se v současné době prodávají semena marihuany. Je to vtipné, neboť z těchto semen je možné vypěstovat opravdu silné rostliny, které by na černém trhu s drogami měly neuvěřitelnou hodnotu. Je to však trestné, a proto to lidé nedělají, respektive se o tom nemluví.

konopí

Nepřemýšlejte, ale raději plánujte

Možná vás nyní zajímá, jak je to tedy s prodejem semen marihuany. Abyste mohli pochopit tuto problematiku z bližší vzdálenosti, měli byste si uvědomit, jaké účinky tato rostlina má. Nejsou totiž jenom přínosné a pozitivní účinky, ale jsou to také ty špatné, psychotropní, které nejsou ve společnosti vítané.
Máte-li zájem začít pěstovat, bude z toho plynout mnoho rizik, které se týkají přímo vás a vašich blízkých:

  • Možnost odnětí svobody za nedovolené pěstování či dokonce prodej drogy
  • Zvýšené finanční výdaje za všemožná zařízení určená pro pěstování konopí
  • Nutná znalost nejrůznějších odrůd a celková orientace mezi nimi
  • Neustálé napětí a stres z toho, že se vaše záliba či předmět podnikání dostane k úřadům

Proč byste měli takto riskovat, když konopí není vše, co si můžete vypěstovat? Naopak, jsou zde rostliny, které jsou mnohem zajímavější a přitom jsou legální. Na druhou stranu, je k zamyšlení, proč je vlastně konopí zakázané. Kromě toho, že jde o drogu, stejně jako třeba cigarety nebo ještě hůře alkohol, jde především o léčivý přípravek. Ano, je sice možné využívat lékařské konopí, ale přiznejme si – lékařské konopí nedosahuje takové síly jako to klasické, pěstování za těch nejlepších podmínek.

roustilna

Rozhodnutí spočívá na vás. Je sice možné zakoupit konopí a to nějakým způsobem pěstovat, avšak je zde otázka, zdali se vám to za to riziko vyplatí. Někdy je lepší zavrhnout plány, které máte, neboť by mohly ohrozit celou vaši budoucnost.

4/5 - (2 votes)
Previous
Next