Skip to Content

Suvenýr v podobě semena není žádný problém

Closed
by 1 října, 2018 Produkty

Přijde vám zvláštní kupovat si semínka nějaké rostliny jenom proto, že jde o zajímavý suvenýr? Je to velmi zvláštní věc, ale právě tímto způsobem se v současné době prodávají semena marihuany. Je to vtipné, neboť z těchto semen je možné vypěstovat opravdu silné rostliny, které by na černém trhu s drogami měly neuvěřitelnou hodnotu. Je to však trestné, a proto to lidé nedělají, respektive se o tom nemluví.

konopí

Nepřemýšlejte, ale raději plánujte

Možná vás nyní zajímá, jak je to tedy s prodejem semen marihuany. Abyste mohli pochopit tuto problematiku z bližší vzdálenosti, měli byste si uvědomit, jaké účinky tato rostlina má. Nejsou totiž jenom přínosné a pozitivní účinky, ale jsou to také ty špatné, psychotropní, které nejsou ve společnosti vítané.
Máte-li zájem začít pěstovat, bude z toho plynout mnoho rizik, které se týkají přímo vás a vašich blízkých:

  • Možnost odnětí svobody za nedovolené pěstování či dokonce prodej drogy
  • Zvýšené finanční výdaje za všemožná zařízení určená pro pěstování konopí
  • Nutná znalost nejrůznějších odrůd a celková orientace mezi nimi
  • Neustálé napětí a stres z toho, že se vaše záliba či předmět podnikání dostane k úřadům

Proč byste měli takto riskovat, když konopí není vše, co si můžete vypěstovat? Naopak, jsou zde rostliny, které jsou mnohem zajímavější a přitom jsou legální. Na druhou stranu, je k zamyšlení, proč je vlastně konopí zakázané. Kromě toho, že jde o drogu, stejně jako třeba cigarety nebo ještě hůře alkohol, jde především o léčivý přípravek. Ano, je sice možné využívat lékařské konopí, ale přiznejme si – lékařské konopí nedosahuje takové síly jako to klasické, pěstování za těch nejlepších podmínek.

roustilna


Rozhodnutí spočívá na vás. Je sice možné zakoupit konopí a to nějakým způsobem pěstovat, avšak je zde otázka, zdali se vám to za to riziko vyplatí. Někdy je lepší zavrhnout plány, které máte, neboť by mohly ohrozit celou vaši budoucnost.

Previous
Next