Skip to Content

Ochrana na mobil může být s podobou vlastní fotky

Closed
by 4 října, 2018 Produkty

Vzhledem k tomu, že na trhu skutečně existuje velké množství tak zvaných chytrých telefonů, tak se v podstatě stále technologie jejich výroby vylepšuje. Na druhou stranu je třeba si svůj, ne příliš levný majetek chránit. Velký displej telefonu se snadno může poškrábat nebo i při pádu rozbít. Existuje několik druhů možností, jak ho bezpečně a dokonce i vtipně můžeme ochránit a prodloužit mu svoji životnost.
pouzdra na mobilní telefony
1. Ochranné fólie, tvrzená skla patří mezi základní ochranu telefonu, bohužel ale pouze z přední strany.
2. Klasické pouzdro můžeme připevnit i na opasek. V podstatě do něj zasuneme úplně celý telefon.
3. Zadní pevný kryt se dá pěkně zacvaknout na zadní část telefonu. Tudíž kombinace přední a zadní ochrany je ideální pro rychlé používání a i nabíjení. Tato ochrana se nabízí v různém barevném nebo vtipném provedení. V dřívějších dobách se na památku darovaly fotografie, v dnešní době můžeme pořídit svému partnerovi kryty na mobil s vlastní fotkou nebo jinou památkou, třeba z dovolené. Profesionální grafická úprava se postará nejen o kvalitu snímku, ale zároveň i o provedení. V podstatě i my sami si můžeme zvolit díky programu co a jak bychom chtěli na krytu mít. Jedná se skutečně o originální ochranu, kterou nikdo jiný nebude mít.
4. Gelové kryty, známé pod silikonovým označením. Jsou vhodné pro ty, kterým se líbí zadní design, a nechtějí si telefon nijak jinak vylepšovat.
5. Odklopná pouzdra jsou zase praktická v celkové ochraně a navíc se z nich dá otočením udělat stojánek, což je vcelku pohodlné.
6. Sportovní jsou ideální pro toho, kdo si rád zaběhá nebo jinak zasportuje, a tudíž si ho snadno připne na ruku nebo kolen pasu.
pouzdra na telefony

Správný výběr

V podstatě si musíme dávat hlavně pozor na kompatibilitu s mobilním telefonem. Bylo by hezké si nechat vyrobit pro někoho dárek například s vlastní fotografií, ale když nebude pasovat na daný typ telefonu, tak to nebude plnit svůj účel. Všechno má svá pravidla.

Previous
Next