Skip to Content

Prodáváme na Fleru

Closed
by 27 dubna, 2023 Podnikání

Jsou galerie a GALERIE. Po mnoha různých pokusech musím konstatovat, že Fler je jednoznačně nejlepší. Zákazníkům i prodejcům nabízí naprosto nadstandardní servis a je spolehlivým partnerem a dobrým prodejcem. Je však třeba dodržovat pravidla a také je znát. Nabízím tedy několik dobrých rad, které vám prodej usnadní a navýší i počet zákazníků.
slunečnice ve váze
·         Při zakládání účtu se důkladně zamyslete nad jeho jménem. Bude vás reprezentovat po celou dobu a ne snadno se mění. Vždy je dobré, když obsahuje slova, která vyjadřují vaši činnost, nebo  pojmenovává výrobky které  prodáváte.
·         Název by neměl být příliš dlouhý a měl by být snadno zapamatovatelný.
·         Pokud jsou vámi vysněné názvy již zadané, zkuste množné číslo, přidat číslovku.
·         Volte dobře zapamatovatelné i heslo. Ne vždy budete přijímat objednávku, nebo odpovídat na dotazy u počítače. A i mobil se může vybít.
Nyní k administraci
·         Nad tříděním do kategorií si podumejte obzvláště. Nemělo by jich být příliš, a měly by jasně sdělovat, co obsahují.
·         Vyplňte pečlivě všechny informace o dopravě, způsobu doručení i balení, způsobu reklamace.
·         Používejte tlačítko kopírovat s rozvahou. Kontrolujte po sobě text a informace o konkrétním produktu.
·         Zadávejte klíčová slova, to je ta správná informace, která nám proteče všemi vyhledávači a PRODÁVÁ
·         Fotografie musí být kvalitní, ostrá a vypovídat o tvaru a barvě výrobku pravdivě, zároveň by měla být esteticky vyvážená a přitažlivá. Leckdy pomohou drobné doplňky. Květiny, mašličky, správný podklad.
·         Není třeba zvát fotografa odborníka, dobré foto zvládneme i sami s kvalitním mobilem. Fotoaparát by měl mít funkci makro. Nejlepší osvětlení je denní světlo. Pokud to počasí umožní, fotíme venku. A pozor na stíny! Ty na dobrý snímek nepatří.
háčkované žaludy
A ZÁVĚREM? PRODÁVEJTE NA FLERU, JE TO SNADNÉ.
A TOPUJTE, KOMUNIKUJTE SE ZÁKAZNÍKY A VYTRVEJTE. ÚSPĚCH SE DOSTAVÍ AŽ ČASEM.

Previous
Next