Skip to Content

Vyberte si profesionálního spojence

Closed
by 26 listopadu, 2018 Podnikání

Stěhování do nového je vždy příjemné. Těšíte se natolik, že ta organizace a práce kolem toho všeho Vás nijak netíží.

  • Ale co když se časem ukáže, že domek má své mouchy, které jste v projektu rozhodně neměli?
  • Objeví se znenáhla vlhký roh u stropu místnosti?
  • Je Vám zima, i když topíte, jak o život?
  • Pociťujete průvan, ačkoliv nemáte otevřená okna?

topení

Potom opravdu nastává nejen nespokojenost v bydlení, ale také trápení s reklamací stavby. A to je zbytečný čas navíc, který byste mohli jinak věnovat užitečnějším věcem.

Ale vyřešit to musíte.
Určitě musíte udělat jednu nejdůležitější věc, než začnete reklamovat špatně odvedenou práci stavební firmy, kterou jste si na stavbu najali. Jedině měření termokamerou Vám ukáže nedostatky. A to naprosto jasně a bez diskuzí.
Reklamovat budete muset.

Spojenectvím s profesionální společností, která se úniky tepla zabývá, dosáhnete na úspěšnou reklamaci. Podklady, které tímto kvalitním měřením termokamerou získáte, Vám budou neochvějnou oporou pro opravy nesrovnalostí a nedostatků. Kdo by asi tak chtěl denně vysušovat roh místnosti, ve kterém by zůstávaly mapy po zaschlé vodě? Nebo snad chcete docílit plísně, která tak škodí lidskému organismu? A co sezení v průvanu? Chcete snad chytit rýmu, která se stane chronickou? Kdepak. Neotálejte a nechte si termokamerou změřit všechna napojení okapů, překladů, rámy oken, abyste měli jasno a znali příčinu nedostatků. Teprve potom se Vaše reklamace stane oprávněnou!

kamera

Ano, musíte věnovat čas k záležitostem, které by nevznikly, nebýt nespolehlivé firmy, která svou práci odbyla. Ale myslete na dobu poté. Potom už se nebudete potýkat s žádnými úniky tepla, nebo nepříjemným průvanem, natož s vlhkou zdí! Firma specializující se na úniky tepla si s měřením termokamerou poradí na profesionální úrovni. A Vy na bezútěšný stav domku nebudete sami! Brzy bude po všem. To si říkejte, i když jste teprve na začátku.

Previous
Next