Skip to Content

Spa hotel Lednice – příjemný pobyt s relaxem

Spa hotel Lednice – příjemný pobyt s relaxem

Closed
by 23 května, 2019 Krása


Rádi byste zavítali na jižní Moravu a poznávali její krásy a chuť dobrého vína? Jižní Morava vám nabízí ještě mnohem víc, protože na vás čeká příjemný pobyt plný rozmazlování a relaxace. Zapomeňte na běžné starosti a pojďte si užít volné chvíle v nádherném prostředí a pod záštitou příjemného zázemí.
Spa hotel Lednice vám poskytne nejen střechu nad hlavou a soukromí moderně zařízených pokojů s nádechem historie, ale také služby v podobě wellness.
V první řadě vás uchvátí nádherný výhled po okolí a jen sto metrů vzdálený zámek Lednice, který podtrhuje příjemnou atmosféru prostředí.
O vaše tělo i duši se následně postará již zmíněný privátní wellness, díky kterému si můžete užívat vířivou vanu, finskou saunu nebo infrasaunu a pestrý výběr masáží. Vše pod vedením zkušeného a příjemného personálu a s moderním vybavením.

hotelový wellness

Uspokojení potřeb všech hostů

Příjemné chvíle si můžou užívat nejen jednotlivci, páry, rodiny či skupiny přátel, ale i firemní zákazníci, kteří chtějí zpříjemnit pracovní činnost svým zaměstnancům či potěšit obchodní partnery.
Užijete si nezapomenutelné chvíle uprostřed krás jižní Moravy a k příjemné relaxaci si můžete dopřát také sklenku kvalitního vína z vinného sklípku.
Dokonalý odpočinek, pro který se vyplatí na místo znovu vracet a chvíle, které vám pomůžou zapomenout na život tam venku, pracovní i rodinné povinnosti. Prostředí, které zajistí uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků.

voňavé mýdlo

A když budete mít dost skvělého odpočinku a relaxace, tak můžete vyrazit na procházku či na kolo a užívat si krásy okolní přírody či historické památky. Za vidění rozhodně stojí zámek Lednice, který je součástí pobytu a je na něj nádherný pohled.
Můžete si tak užívat víkendy, letní i zimní dovolené či uspořádat firemní akci. K dispozici jsou i prostorné sály vhodné nejen na firemní a rodinné oslavy, ale také na pořádání kongresů, školení a dalších akcí.

Previous
Next