Skip to Content

S oslabením či ztrátou erekce to nemusí být tak zlé

S oslabením či ztrátou erekce to nemusí být tak zlé

Closed
by 27 května, 2023 Podnikání


Kdo poznal radost sexuality, nechce se jí vzdát, a kdo propojil sexualitu s láskou, považuje svůj život za obrovský dar, jemuž se nevyrovná vůbec nic. Takového jedince můžete přesvědčovat, že mnohem lepší jsou peníze, majetek, drahé auto, přepychová nemovitost, ale on dobře ví, že tomu tak není, že to jsou jen pozlátka, která mohou časem omrzet, zatímco láska se sexem neomrzí nikdy.

rozkoš ze sexu

Láska a sex jsou nesmírně vynalézavé formy rozkoše a moudří lidé vám potvrdí, že nemají žádné hranice, že nikde nekončí ani nezačínají, neustále mění formu a nikdy se žádný prožitek neopakuje úplně stejně. Láska a sex neznají uniformitu a naopak vyzdvihují jedinečnost a neopakovatelnost tzv. přítomného okamžiku.

Právě z těchto důvodů je radost z rozkoše při láskyplném sexu velmi naplňující, a právě proto také muži, kteří toto někdy prožili a vytratila se jim erekce, udělají vše, aby se navrátila. Jenže ne vždy to jde tak snadno, protože musíte mít patřičné vědomí – musíte znát příčinu vašich problémů, a kdo se do nich dostane, obvykle ji nezná.

dívka u vody

Poradíme vám. Jestliže vám erekce doslova protekla mezi prsty, zaměřte se na svůj jídelníček a na vliv stresu na váš životní styl. Obvykle spolu tyto dva faktory úzce souvisí. Kombinace fastfoodu, kolových a dalších slazených nápojů, piva a jiných alkoholických nápojů, přemíry masa (hlavně červeného), cukrovinek z bílého cukru, a špatných mezilidských vztahů, přepracování, deficitu spánku a přemíry povinností z vás doslova vytvoří trosku. Budete přibírat na váze, ztrácet vlasy, budou se vám brzy tvořit vrásky a erekci už ani nebudete potřebovat, protože budete pro ženy neatraktivní.

Zapracujte na sobě, stresu dejte radikálně „sbohem“, vypomáhejte si vhodnými bylinkami, např. Kotvičníkem zemním, Ženšenem či Macou peruánskou, a jezte více ořechů, luštěnin, celozrnného pečiva, zeleniny, ovoce a zdravých rostlinných olejů. A samozřejmě se dostatečně hýbejte a cvičte a dobře spěte. A Viagra volný prodej erectmax.cz vás již nebude nadále zajímat.

Previous
Next