Skip to Content

S americkou hypotékou bez registru dostanete to, co chcete

Closed
by 6 prosince, 2018 Domov

Americká hypotéka bez registru je opravdu často hledaným finančním produktem na internetu. Jistě za tím stojí fakt, že americká hypotéka jako taková je ideální forma půjčky, která dlužníka zbytečně neomezuje a umožňuje mu naložit s půjčenými penězi podle vlastních představ, aniž by bylo potřeba někoho přesvědčovat o důležitosti takového řešení. Nicméně jde také o to, že mnoho lidí se domnívá, že pokud jde o hypotéku bez registru, tak se nikdo nebude zajímat o to, zda záznam v registru mají či ne.
kufr plný stovek
To je obecně rozšířený omyl, který se však nezakládá na pravdě. Ať už si totiž sjednáte hypotéku bez registru anebo jakoukoli jinou formu úvěru, tak je poskytovatel úvěru vždy povinen ověřit, zda záznam v registru máte anebo ne. A následující postup už se liší v závislosti na tom, zda jde o klasický bankovní dům anebo o nebankovní společnost. V případě, že se žádostí o peníze navštívíte banku a záznam v registru máte, tak máte sto procentní jistotu, že vás banka jako žadatele o půjčku odmítne, a to i v případě, že se jedná o naprosto nepatrný záznam, který nenasvědčuje tomu, že byste špatně nakládali s penězi. Vždyť k záznamu v registru můžete přijít i z tak banálního důvodu, jako je opožděná platba za energie! Nicméně ať už je příčina vašeho záznamu v bankovním či v nebankovním registru jakákoli, tak si můžete být jisti tím, že to, lidově řečeno, v bance neukecáte a odejdete s prázdnou.
spojení pěstí
Pokud však jde o nebankovní společnost, bude vaše situace diametrálně odlišná. Zde drobný ani větší záznam v registru nemusí vadit – důležité je především to, zda budete schopni své závazky splácet. Pokud tedy prokážete, že navzdory záznamu v registru své závazky plníte, není nejmenší důvod, abyste na nebankovní půjčku nedosáhli. Pokud tedy máte nějaký záznam v registru a máte zájem o výhodnou půjčku, tak vaše volba číslo jedna bude určitě americká nebankovní hypotéka bez registru!

Previous
Next