Skip to Content

Dovolená u Jadranu – pohodlné cestování

Closed
by 12 prosince, 2018 Produkty

Plánujete už letní dovolenou a ze všeho nejvíc vás láká vydat se za krásami moře do některého z oblíbených přímořských letovisek? Chcete ovšem zvolit takovou variantu, která pro vás bude nejdostupnější, jak cenově, tak i co do vzdálenosti? Pak si zvolte Chorvatsko, které je cenově dostupnou a oblíbenou destinací, a to nejen mezi Čechy. Že se vám nechce řídit takovou dálku auto a ani se nemáte s kým v řízení vystřídat? Pak se nechte na vaší dovolenou u moře jednoduše dovézt. Jak? No přece autobusem.

pobřeží

Cestování do Chorvatska se nemusí proměnit ve zdlouhavou a stresující jízdu spojenou s únavou za volantem, vyčerpáním a popojížděním v kolonách. Tohle všechno můžete nechat na někom jiném. Vydejte se zkrátka k moři a zpět pohodlným autobusem a už se nic nestarejte.

Zakupte si s předstihem místenky do pohodlného autobusu, který vás doveze za poznáním krás Jadranu, průzračného moře, krásných vesniček a historických památek. I autobusová doprava může jít ruku v ruce s pohodlím.

POHODLÍ A KOMFORT V ZÁJEZDOVÉM AUTOBUSU ZARUČENO
Cesta autobusem vám poskytne spoustu výhod a benefitů. Jsou to nejen pohodlná sedadla, ale také wifi připojení, možnost sledování filmů, občerstvení, dobíjecí USB zásuvky a spoustu dalších věcí vám budou zpříjemňovat vaši cestu do cílové destinace u jadranského moře.

jezero

Vybrat si můžete ze spousty cílových míst v Chorvatsku, a to od Zadaru až po Gradac. Pohodlným autobusem se tak během pár hodin dopravíte k moři, a to bez starostí a bez nervů. Vaší dovolenou u moře si tak užijete mnohem více když budete vědět, že se nemusíte už dopředu stresovat ze zpáteční jízdy zpět domů.
Pokud máte již vybranou cílovou destinaci, nenechávejte proto nic na poslední chvíli a včas si zarezervujte nejen vaše ubytování ve vybraném přímořském letovisku, ale také vaše sedadla v autobuse.

Previous
Next