Skip to Content

Rozmazlete vaši pleť přírodní maskou

Closed
by 25 srpna, 2019 Produkty

Chemie je bohužel všude kolem nás, tak proč ji alespoň zčásti nezkusit minimalizovat a co jde nahradit produkty šetrnějšími nejen k životnímu prostředí, ale také k našemu zdraví. Vyhýbáte se chemickým kosmetickým přípravkům a chcete zkrátka vaší pokožce dopřát tu nejlepší péči se složením, které vaši pokožku nezatíží a nepodráždí? Rádi o sebe pečujete a dopřáváte si v pohodlí domova nejrůznější zkrášlující kosmetické procedury? Vyzkoušejte přírodní pleťovou masku Pulo.cz, která dodá vaší pokožce vláhu, hydrataci a cenné látky z mořských řas, které obsahuje. Pravidelným používáním také zpomalí projevy stárnutí, pokožka bude pružnější, vyhlazená a dokonale hydratovaná.péče o pleť
Investujte do kvalitních kosmetických produktů, které vám prokáží opravdu velkou službu. Pravidelná péče o pokožku celého těla je nejen důležité, ale také se vám vrátí v podobě mladistvějšího vzhledu. Bojujte s předčasným stárnutím pokožky a dopřejte ji proto alespoň 1x – 2x do týdne pořádnou péči v podobě dokonalé očisty a následné výživy a hydratace v jednom. Oživte vaši pokožku obličeje a dopřejte jí blahodárnou péči v podobě intenzivní pleťové masky s přírodním složením.
Máte unavenou pleť, na které se začínají objevovat další a další vrásky?pleťová maska Potřebovala by vaše pokožka vzpruhu v podobě intenzivní péče? Dopřejte si takovou kvalitní intenzivní péči přímo u vás doma. Vsaďte na kvalitní kosmetiku bez nežádoucích chemických přísad a udělejte tak něco dobrého pro vaši krásu a také pro planetu. Maska na obličej s výtažky z mořských řas, růže, s obsahem kaolinu a raw medu nedráždí pokožku, ale naopak ji intenzivně vyživí, dodá jí potřebnou vláhu a cenné látky. Při pravidelném používání už brzy uvidíte patrné rozdíly směrem k lepšímu. I vy si zasloužíte krásný, svěží a mladistvý vzhled vaší pokožky s minimem vrásek.

Previous
Next