Skip to Content

Potištěné triko jako krásný dárek a dobrá reklama v jednom

Closed
by 27 května, 2019 Produkty

Chcete odměnit své zákazníky? Anebo chytře odlišit své zaměstnance od všech ostatních? V tom případě vám přijdou maximálně vhod trička s potiskem, který si můžete nechat navrhnout na míru. Může to být potisk decentní anebo naopak vyzývavý, v každém případě bude originální a bude váš, takže všechny, kdo ho uvidí, upozorní na to, co jste zač.

černoch s tílkem supermana


Potisk triček Praha si můžete pořídit přesně podle vašeho přání, a navíc za velice výhodnou cenu. A pokud jde o podkladová trička, tak máte rozhodně z čeho vybírat. Na výběr je opravdu bohaté spektrum textilu, od těch nejlevnějších kousků, až po sportovní funkční trika. Záleží tedy jen na vás, kolik peněz chcete do potisku textilu investovat, a o jakou kvalitu máte zájem. Vybírat můžete z triček bez rukávů anebo s krátkým či dlouhým rukávem, z triček pánského i dámského střihu, z různých velikostí od dětí až po dospělé, a samozřejmě i z široké palety barev.
Triko s potiskem je originál, který se líbí jak jeho vlastníkovi, tak i všem okolo. Poskytuje totiž jedinečnou možnost odlišit se od všech ostatních. A právě toho můžete šikovně využít ke své propagaci – takže triko s potiskem by se mělo stát nezbytnou součástí vašeho marketingu.

trička na věšáku

Přemýšlíte, jak zajímavě odlišit vaše zaměstnance od ostatních lidí? Tak, aby je nakupující, ale také jejich šéf bezpečně poznal i na dálku? Ideální volbou je právě potištěné triko – takové, které bude mít výraznou barvu a nebude na něm chybět logo vaší firmy. Všichni zákazníci tak budou okamžitě vědět, na koho se mohou obrátit, a vaši zaměstnanci budou vaší firmě dělat jen tu nejlepší reklamu.
A to samé platí, když zvažujete, jak odměnit věrné zákazníky. Chcete-li zabít dvě mouchy jednou ranou, věnujte jim triko se zajímavým designem a s potiskem vaší firmy. Jistě je tím potěšíte a budou vám tak dělat skvělou reklamu všude, kde se ocitnou.

Previous
Next