Skip to Content

Pomohou Vám zkušenosti druhých

Closed
by 7 dubna, 2019 Podnikání

Stojíte před rozhodnutím a nevíte, jakou variantu vybrat? Trápíte se tím, že Vaše investované peníze se mohou stát špatnou investicí? Přesto se chcete rozhodnout?

  • Je to stejné, jako kdybyste si chtěli pořídit třeba nějakou věc do bytu. Také se zeptáte těch, kteří ji už vlastní, abyste zjistili, jestli se Vám vyplatí investovat.
  • Potřebujete-li zrenovovat koupelnu, určitě Vás napadne zeptat se kolegů, koho oslovili a jak jsou se službami spokojeni. Je to tak?

překonání
Jestli se Váš zájem obrátil ke službě zvláštní, jakou léčba tmou jistě je , určitě nevynecháte jedinou příležitost zjistit, jak to vlastně všechno probíhá a k čemu taková procedura poslouží. Přece se nepustíte do zcela neznámých vod, aniž byste si předem nějakou tu informaci nezjistili. Reference o terapii tmou, která je na první pohled velmi podivná, i když jistou logiku v sobě má, Vám poskytnou téměř dokonalý obrázek o něčem, co chcete podstoupit i Vy. Bylo by dost špatné, kdybyste se rozhodli pro tuto léčbu bez jediné znalosti. V takovém případě by Vám mohla i uškodit.

Musíte být připraveni.
Abyste dosáhli kýženého výsledku po pobytu ve tmě, musíte nejprve vědět, zda je pro Vás vůbec vhodná. Bezvadné je, že se můžete se zkušenostmi ostatních seznámit prostřednictvím jejich dojmů a pocitů. Potom si dokážete daleko lépe představit, jak taková procedura probíhá ve skutečnosti. Samozřejmě, že Vy můžete mít pocity po uskutečnění léčby odlišné. Ale to zjistíte teprve tehdy, až si vyzkoušíte něco tak výjimečného sami na sobě.

fantazie

Díky referencím o pobytu ve tmě jiných lidí si můžete udělat jakousi představu o všem, co by Vás mohlo čekat. Máte jen dvě možnosti. Buď se na základě dojmů ostatních rozhodnete pro absolvování této speciální terapie, kde jste jen sami se sebou. Nebo ji zavrhnete, protože se na to nebudete cítit. Je to vážně jen na Vás.

Previous
Next