Skip to Content

Mobilní bydlení

Closed
by 1 dubna, 2019 Domov

Řekne-li vám někdy někde někdo, že bydlí pořád stejně, ale přesto už vystřídal třeba i nejedno místo, nemějte jej automaticky za lháře nebo za bezdomovce, který si snadno sbalí svých pár švestek a jde – jak se říká – o dům dál. Jakkoliv se vám to totiž nemusí zdát, jakkoliv vám to připadá jako nevyřešitelný úkol i pro chytrou horákyni, možné to je.

bydlení

A to v případě, že je domovem dotyčného člověka mobilní dům.
Protože mobilheim Praha to právě zmíněné umožňuje. Skýtá možnost bydlení, jež má ve srovnání s klasickými byty a domy nejeden nesporný klad.
Takový mobilní dům je třeba – jak už sám jeho název napovídá – mobilní. Lze si ho tedy odvézt na jakékoliv pro tento účel vhodné místo, a když se to tam následně člověku znelíbí nebo vyvstane taková potřeba, lze jednoduše nasadit odnímatelná kola a převézt si celý svůj domov na místo jiné. Což neskýtá žádný jiný způsob ubytování; jedině snad ještě stan, ve kterém se ale na rozdíl od mobilního domu nedá trvale žít.

Zatímco v mobilním domě se díky zateplení dá bydlet nepřetržitě, tento se může stát člověku skutečným domovem. I když je logické, že tomu tak nezbytně být nemusí, že lze podobný objekt používat i pouze k rekreačním účelům.
Ať už je takovýto příbytek používán ke kterémukoliv ze zmíněných účelů, je tento pokaždé příjemně levný. Nejde sice vysloveně o pár korun, ale ve srovnání s jinými domy a byty tento jednoznačně vychází na tu nejvýhodnější cenu. A když k tomu ještě započítáte nižší provozní náklady a absenci nutnosti stavby základní desky, jedná se o něco ještě výhodnějšího.

mobilní dům

A takový mobilní dům si lze také velice rychle a snadno pořídit. Je totiž vždy nabízen ve více variantách na jediném místě a nový, a proto netřeba objíždět různé adresy a ujišťovat se, zda se v tom či onom objektu neskrývají nějaké ty vady, jež se prodávající logicky snaží ututlat.
Tady je vše od počátku jasné. A proto můžete vsadit na takové bydlení beze strachu i vy. Určitě neprohloupíte.

Previous
Next