Skip to Content

Kuličková dráha

Closed
by 3 dubna, 2019 Produkty

Nevíte, co koupit svým dětem? Potřebujete vyřešit dárek na Vánoce, narozeniny, svátek nebo jen tak za odměnu, protože se vašemu děťátku něco povedlo? Jste maminka, babička, dědeček nebo někdo jiný z rodiny, kdo by chtěl pro své dítě, vnoučka, vnučku, neteř a podobně to nejvhodnější, co by zajímalo děti a u čeho by si hlavně vydržely hrát? Tyhle stavební hračky jsou velmi dobré, protože tak rozvíjíte nejen motoriku dítěte, ale také jej nutíte přemýšlet, jak k sobě konkrétní díly skládačky patří a jak to všechno vlastně funguje. Dítě bude muset přemýšlet, a jakmile se dostane do bodu, kdy bude mít tohle všechno vyřešené, tak je jasné, že bude mít radost, protože pustí kuličku a kulička pojede až do cíle.
skleněné kuličky
Kuličková dráha je pro děti jako dělaná. Všechno je vyrobené ze dřeva, takže se nemusíte bát nepříjemných plastových součástek, které by děti mohly sníst nebo nějak rozbít a pak by se o ně mohly ošklivě zranit. Bezpečnost u takových hraček mám na předních příčkách, protože nechceme, aby se někomu něco stalo. Vše je do detailu skvěle promyšlené. Udělejte tyhle kroky, které povedou k tomu, že to bude všechno skvěle vyřešené.
dítě na kobečku

Potěšené pro děti

Děti mají rády vždy takové hračky. Sice jich už mají třeba hodně, ale protože jsou děti pořád dom a to hlavně, když je ještě maminka na mateřské, tak je vhodné, když je hraček více, protože děti se tak lépe zabaví a všechno bude lépe fungovat, to je také velmi podstatný bod toho všeho. Vyberte si hned. Všechno skvěle do sebe zapadne a všechno půjde jednoduše, když tomu dáte šanci. I objednání je celkově snadné – přes internet, takže ani v tomhle se ničeho nemusíte vůbec nikdy obávat. Děti budou spokojené, což je vlastně ten cíl, o který nám především jde. I rodiče, protože děti nebudou vymýšlet blbosti a budou si hrát s hračkami, které jsou k tomu určené a ještě k tomu i děti něco naučí, rozvíjí fantazii, motoriku, učí je přemýšlet a to přece jde, viďte?

Previous
Next